reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny jak ubieranie swoje maluchu jak wychodzicie na dwór w cieplejsze dni myśmy byli u lekarza mała była ubrana w body z długim rękawem spodnie i okryta pieluszka a ja dostałam zjebke z dziecko jest za cienko ubrane a na dworze 27 stopni
Ja na taką pogodę zakładam rampersa albo samo body z krótkim rękawem.
 
reklama
Za cienko?!
emoji33.png

Moja w samym body z krotkim rekawem albo rampers.
No za cienko dlatego zglupiał kazała ubierać dziecku tylko body na długi rękaw i długie spodnie powiedziała ze niemolaki nie mogą wychodzić z odkryty ciałkiem
 
Mamy Tomusia 3200 52 cm.Niestety po nocnej naglej cesarce przyjechalismy kolo 22 ze skurczami co 2min.ale rozwarcie na jsden palec.Zatrzymali bo czeste bolesne skurcze.Cieszylam sid bo maz zostal ki dali nas na sale rodzinna .o 1 krzyczalam z bolu szyjka tylko 2cm.Als malemu bardzo skakalo tetno wiec szhbka cesarka kolo 2. Ale w podzadku z Tomkiem mnie mocno boli
 

Załączniki

  • image000000_17.jpg
    image000000_17.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 239
Mamy Tomusia 3200 52 cm.Niestety po nocnej naglej cesarce przyjechalismy kolo 22 ze skurczami co 2min.ale rozwarcie na jsden palec.Zatrzymali bo czeste bolesne skurcze.Cieszylam sid bo maz zostal ki dali nas na sale rodzinna .o 1 krzyczalam z bolu szyjka tylko 2cm.Als malemu bardzo skakalo tetno wiec szhbka cesarka kolo 2. Ale w podzadku z Tomkiem mnie mocno boli
Gratulacje :)
 
Hey mamusie karmiące powiedzcie mi jak wygląda u was jedzenie bo jak czytam co mi wolno jeść to masakra aż się włosy jeża boje się żeby małemu nic nie było i boję się cokolwiek jesc

Powiem tak - jak na razie jem wszystko, ale notuję i obserwuję...
Jak do tej pory źle zareagowała tylko na mandarynki, trochę brzuszek bolał :( więc wyleciały z diety...
A poza tym jem wszystko co wcześniej, słucham organizmu itd.
Przy czym ja już przed ciążą się dość specyficznie odżywiałam - jestem wege, nie jem gotowców, cukru, dodatków do żywności (barwniki, konserwanty, itd), itd.
 
Dziewczyny jak ubieranie swoje maluchu jak wychodzicie na dwór w cieplejsze dni myśmy byli u lekarza mała była ubrana w body z długim rękawem spodnie i okryta pieluszka a ja dostałam zjebke z dziecko jest za cienko ubrane a na dworze 27 stopni
Hmmm, my wychodzimy na dwór w body z krótkim rękawkiem... Wieczorem na spacerze przykryłam nóżki pieluszką ;)
Ale nie wyobrażam sobie długiego rękawa i spodni przy takich temperaturach...
 
Mój to ma dziwne pory czuwania. Po 8 wstaje co te 2-3 godzinki na jedzenie. Od 18 ciągle na cycu chce wisieć i nie chce spać, a w nocy jak już zaśnie to jak ja go nie obudzę to do rana pewnie by spał w łóżeczku. A dopiero pierwszy tydzień minął. Karmie go moim plus z butli odciąganym. Z butli dziś w nocy 80 ml wypił.
 
reklama
Do góry