reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny jak ubieranie swoje maluchu jak wychodzicie na dwór w cieplejsze dni myśmy byli u lekarza mała była ubrana w body z długim rękawem spodnie i okryta pieluszka a ja dostałam zjebke z dziecko jest za cienko ubrane a na dworze 27 stopni
 
reklama
Dziewczyny jak ubieranie swoje maluchu jak wychodzicie na dwór w cieplejsze dni myśmy byli u lekarza mała była ubrana w body z długim rękawem spodnie i okryta pieluszka a ja dostałam zjebke z dziecko jest za cienko ubrane a na dworze 27 stopni

No coś ty...? :o ale mala jest np wyjątkowo malutka, czy mało przybiera..? Może lekarz miał jakieś zastrzeżenia co do tego..? Bo u nas dzisiaj było 30 stopni i młody po prostu w body z krótkim rękawem i tyle
 
Dziewczyny jak ubieranie swoje maluchu jak wychodzicie na dwór w cieplejsze dni myśmy byli u lekarza mała była ubrana w body z długim rękawem spodnie i okryta pieluszka a ja dostałam zjebke z dziecko jest za cienko ubrane a na dworze 27 stopni
W domu mała z reguły cały czas jest w pajacyku z długim rękawem i śpi przykryta a na spacer to teraz jak było 2dni słonecznie to body z krótkim rękawem i tylko nóżki przykryte pieluszka żeby ochronić przed słońcem
 
Dziewczyny jak ubieranie swoje maluchu jak wychodzicie na dwór w cieplejsze dni myśmy byli u lekarza mała była ubrana w body z długim rękawem spodnie i okryta pieluszka a ja dostałam zjebke z dziecko jest za cienko ubrane a na dworze 27 stopni

Same body i skarpetki jak jest tak ciepło nie nakrywam niczym

Jak idziemy na spacer koło 18:00 to tylko spodnie zakładam dodatkowo ewentualnie lekki kocyk ale to biorę w razie czego
 
Dziewczyny jak ubieranie swoje maluchu jak wychodzicie na dwór w cieplejsze dni myśmy byli u lekarza mała była ubrana w body z długim rękawem spodnie i okryta pieluszka a ja dostałam zjebke z dziecko jest za cienko ubrane a na dworze 27 stopni
Za cienko?! [emoji33]
Moja w samym body z krotkim rekawem albo rampers.
 
reklama
Do góry