reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No niestety poerwsze doby to masakra. Nigdy nie zrozumiem jak mozna chciec cesarke bez wskazan ;)
Ja też nie. Wprawdzie przy porodzie darłam się z bólu i w myślach żałowałam, że się odwróciła jednak głową w dół, ale na drugi dzień już całkowicie na chodzie. Teraz tylko siedzieć nie umiem, a reszta super. Chce już wyjść, nosi mnie :)
 
reklama
Willou chyba zostaliśmy we dwie, z tym że ja już melduję się z patologii, jutro cesarka. Myślę że przyjmą cię najwcześniej 7 dni po terminie, wcześniej jak nic się nie będzie działo to raczej nie.
Zazdroszczę, może nie samej cesarki (chociaz mam niesamowitego pietra przed porodem sn :) ) ale że juz jutro poznasz swojego maluszka :) u mnie porodu ani widu ani słuchu póki co, ale mam pietra ze gin bedzie chcial mnie wysłać na patologie
 
Ja też nie. Wprawdzie przy porodzie darłam się z bólu i w myślach żałowałam, że się odwróciła jednak głową w dół, ale na drugi dzień już całkowicie na chodzie. Teraz tylko siedzieć nie umiem, a reszta super. Chce już wyjść, nosi mnie :)
To ja wam powiem że z jednej strony cieszę sie że zrobili mi cc.. Ze nie musiałam dłużej tego znosić. A i w sumie po dobrze zniosłam. Najgorszy jak dla mnie ból pleców, ramion i barki. Dziś mija tydzień od porodu i boli tylko górna część pleców a w szczególności pod lewą łopatką. Podobno tak niektórzy mają od znieczulenia. No i ja od wysiłku i tego że 1.5 godziny parłam..
 
To ja wam powiem że z jednej strony cieszę sie że zrobili mi cc.. Ze nie musiałam dłużej tego znosić. A i w sumie po dobrze zniosłam. Najgorszy jak dla mnie ból pleców, ramion i barki. Dziś mija tydzień od porodu i boli tylko górna część pleców a w szczególności pod lewą łopatką. Podobno tak niektórzy mają od znieczulenia. No i ja od wysiłku i tego że 1.5 godziny parłam..
Ty biedna miałaś 2 porody! Masakra.
 
reklama
Do góry