reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mam pytanie do dziewczyn, ktore rejestrowaly dziecko przez internet. Po jakim czasie dokumenty byly gotowe do odbioru? I gdzie byla informacja o tym? Na tym profilu ePUAP czy przyszlo na maila?
Ja rejestrowałam w niedzielę przed północą. Maila dostałam w środę że dokumenty już są. Potem zamówiłam sobie akt urodzenia i przysłali mi pocztą do domu
 
reklama
Mamy Tomusia 3200 52 cm.Niestety po nocnej naglej cesarce przyjechalismy kolo 22 ze skurczami co 2min.ale rozwarcie na jsden palec.Zatrzymali bo czeste bolesne skurcze.Cieszylam sid bo maz zostal ki dali nas na sale rodzinna .o 1 krzyczalam z bolu szyjka tylko 2cm.Als malemu bardzo skakalo tetno wiec szhbka cesarka kolo 2. Ale w podzadku z Tomkiem mnie mocno boli
Gratulacje!!! Dobrze, ze wszystko w porzadku.
 
Nie, nie trzeba zmywac. Akurat tej maści nie trzeba. U mnie córka bez problemu ciągnęła pierś z wysmarowanym maltanem. Niektórzy na bolące brodawki polecają bepanthen, ale ten środek trzeba już zmywac.
Przepraszam, że się wtrącę. Jestem z forum listopadowego, ale maści bepathen również nie zmywamy przed karmieniem.
Ps. Takie skrzywienie zawodowe -technik farmacji i mama 4 dzieci. Pozdrawiam
 
Mamy Tomusia 3200 52 cm.Niestety po nocnej naglej cesarce przyjechalismy kolo 22 ze skurczami co 2min.ale rozwarcie na jsden palec.Zatrzymali bo czeste bolesne skurcze.Cieszylam sid bo maz zostal ki dali nas na sale rodzinna .o 1 krzyczalam z bolu szyjka tylko 2cm.Als malemu bardzo skakalo tetno wiec szhbka cesarka kolo 2. Ale w podzadku z Tomkiem mnie mocno boli
Gratulacje
 
Mamy Tomusia 3200 52 cm.Niestety po nocnej naglej cesarce przyjechalismy kolo 22 ze skurczami co 2min.ale rozwarcie na jsden palec.Zatrzymali bo czeste bolesne skurcze.Cieszylam sid bo maz zostal ki dali nas na sale rodzinna .o 1 krzyczalam z bolu szyjka tylko 2cm.Als malemu bardzo skakalo tetno wiec szhbka cesarka kolo 2. Ale w podzadku z Tomkiem mnie mocno boli
Gratulacje. Ale się umeczyłaś. Dobrze, że już po wszystkim.
 
Mamy Tomusia 3200 52 cm.Niestety po nocnej naglej cesarce przyjechalismy kolo 22 ze skurczami co 2min.ale rozwarcie na jsden palec.Zatrzymali bo czeste bolesne skurcze.Cieszylam sid bo maz zostal ki dali nas na sale rodzinna .o 1 krzyczalam z bolu szyjka tylko 2cm.Als malemu bardzo skakalo tetno wiec szhbka cesarka kolo 2. Ale w podzadku z Tomkiem mnie mocno boli
Gratuluję :) slicznego masz synka :)
Dużo zdrówka!
 
Duzo nas zostało w dwupaku? :)
Tyle razy myslalam ze to juz, a mój Jasiek twardo siedzi dalej ;-)

Jeśli mialyscie badania w porzadku, bez konkretnych skurczy...to dostalyscie skierowanie do szpitala bedac po terminie? Z om mam w czwartek, jutro kolejne ktg...zapytam co i jak ale cholera strasznie się boję ze beda mnie chcieli trzymać w szpitalu do rozwiazania...
 
Willou chyba zostaliśmy we dwie, z tym że ja już melduję się z patologii, jutro cesarka. Myślę że przyjmą cię najwcześniej 7 dni po terminie, wcześniej jak nic się nie będzie działo to raczej nie.
 
Nie sadzilam ze tak ciezko po cesarce boli piecze nie moge sie wyprostoqac .z bolu ledwo wstaje i wtedy boje sie podnosic malego. Z KARMIENIEM tez ciezko starszaki ladnie jadly
 
reklama
Nie sadzilam ze tak ciezko po cesarce boli piecze nie moge sie wyprostoqac .z bolu ledwo wstaje i wtedy boje sie podnosic malego. Z KARMIENIEM tez ciezko starszaki ladnie jadly
Powiem Ci ze mi położna poleciła sposób. Jak będziesz zagięta naciśnij rękoma delikatnie wzdłuż rany i wtedy się wyprostuj. Nie gwałtownie ale nie powolutku [emoji6] a co do podnoszenia ja na drugi dzień miałam zakaz położne mi małą kładły i przebierały
 
Do góry