reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzieki, bo sie zastanawialam.. [emoji4] kiedys bylo takie fioletowe cos.. teraz slyszalam ze sie pozmienialo :)

W aptekach są tez takie jednorazowe waciki nasączone już spirytusem pakowane osobno pare groszy kosztują na sztuki można kupować mi się bardzo sprawdziły przy pierwszym dziecku


A tak wogole witam 4 dni po terminie
Brzuch boli jak na okres, wszystkie objawy porodu są ale porodu brak ... ogarnęła mnie totalna niemoc ..
 
W aptekach są tez takie jednorazowe waciki nasączone już spirytusem pakowane osobno pare groszy kosztują mi się bardzo sprawdziły przy pierwszym dziecku


A tak wogole witam 4 dni po terminie
Brzuch boli jak na okres, wszystkie objawy porodu są ale porodu brak ... ogarnęła mnie totalna niemoc ..
A masz mdlosci? Bo ja od wczoraj.. do tego niemoc,bole jakby okresowe promieniujace na krzyz.. dzis od 4 delikatne skurcze nad łonem..
 
pierwszy raz w tej ciąży kręgosłup mnie boli, normalnie zwariuje zaraz...

czy leczo z papryką będę mogła jeść po porodzie, karmiąc?
Myślę co zrobić do zamrażarki na potem :o na pewno pulpety będę robić a co jeszcze to nie wiem
Możesz jeść wszystko, chyba, że coś będzie maluszkowi szkodzić wtedy zaczniesz eliminować, ale tego nikt nie przewidział. Dieta mamy karmiącej to mit, nie ma sensu unikać czegokolwiek na wszelki wypadek.
 
W aptekach są tez takie jednorazowe waciki nasączone już spirytusem pakowane osobno pare groszy kosztują na sztuki można kupować mi się bardzo sprawdziły przy pierwszym dziecku


A tak wogole witam 4 dni po terminie
Brzuch boli jak na okres, wszystkie objawy porodu są ale porodu brak ... ogarnęła mnie totalna niemoc ..
Taaa,mam to samo,jestem 3 dni po terminie i jak wcześniej się bałam porodu,tak teraz mnie już lekko wku***a to oczekiwanie;) ale jak do piątku samo się nie ruszy,to już zostaje w szpitalu.
 
A masz mdlosci? Bo ja od wczoraj.. do tego niemoc,bole jakby okresowe promieniujace na krzyz.. dzis od 4 delikatne skurcze nad łonem..

Ja mam 3 cm rozwarcia w zeszły pon już miałam czop odszedł już całkowicie od czwartku dziecko w kanale bóle brzucha jak na okres skurcze ale nieregularne szyjka zgładzona i nic ...
Jutro już idę do szpitala
 
reklama
Ja mam 3 cm rozwarcia w zeszły pon już miałam czop odszedł już całkowicie od czwartku dziecko w kanale bóle brzucha jak na okres skurcze ale nieregularne szyjka zgładzona i nic ...
Jutro już idę do szpitala
Czop mi tez wylecial w sobote.. mala w kanale,czuc ja ale rozwarcie niby jeszcze nie bylo duze bo na 1cm..

Kurcze.. moze akurat na dniach urodzisz ;)
 
Do góry