reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Czop mi tez wylecial w sobote.. mala w kanale,czuc ja ale rozwarcie niby jeszcze nie bylo duze bo na 1cm..

Kurcze.. moze akurat na dniach urodzisz ;)

Nooo mam już taka nadzieje chociaż jak widać dziecko samo wie kiedy chce wyjść [emoji23]
Bo już sprzątałam myłam okna chodziłam po schodach była tez piłka No wszystko ale co z tego [emoji23]
Żeby tylko te skurcze się zrobiły regularne ..
 
reklama
Dzień dobry :)

Ja pierwszego dnia po powrocie ze szpitala najadlam się gołąbków [emoji16] ja na Twoim miejscu spokojnie zjadlabym leczo, bo póki co nie widzę, żeby moja dieta miała jakikolwiek wpływ na Zuzię. Ale pamiętam też jak mocno stresowalam się tym po urodzeniu Miry... Więc jeśli będziesz spokojna to wcinaj śmiało [emoji16]

My dziś pierwszy dzień same w domu, tata wrócił do pracy. Dajemy sobie radę póki co, Zuzia śpi, robi kupy i je cycuchy [emoji16] powoli próbuje odejść od kapturków, udaje się nam tak w 50% zjeść bez kapturka. Liczę, że z każdym dniem będzie lepiej. dziś odpadł jej pępek, więc o jeden stres mniej [emoji6]
Mira u taty na wakacjach do piątku, muszę zaopatrzyć się w książki, co polecacie ciekawego do czytania?

Czyli kapustę zamiast na cycki to od środka..? ;) :D

Z książek @Karla88 się grubo wciągnęła w jakichś arabów.. Na mnie czeka Dan Brown najnowszy i podczytuję trochę najnowszego Musso, a poza tym netflix wieczorami :)

Witam w poniedziałek.
Jasio nader spokojny, moze cisza przed burzą. :)

Mam nadzieje, że humorki Wam dopisuja. Ja wczoraj zrobiłam wlosy, czuje się ladna więc humor jakoś lepszy, dolegliwości mniej uciazliwe...:)

Tp jest bardzo ważny aspekt..!!

Ja przy 1 porodzie miałam trochę drobnych na wszelki wypadek i ukradła mi je współlokatorka...

Ja pierdzielę... :o jestem w szoku... ja chyba nie chcę nic brać, karty ani gotówki, bo w sumie mam wszystko zapewnione a jak coś M. na do szpitala 5 min...

Ja mam 3 cm rozwarcia w zeszły pon już miałam czop odszedł już całkowicie od czwartku dziecko w kanale bóle brzucha jak na okres skurcze ale nieregularne szyjka zgładzona i nic ...
Jutro już idę do szpitala

Karola, urodzi Ci się turbo leniwiec, będzie tylko jadł i spał jak tamagochi ;) :D Jeszcze będziemy Ci wszystkie zazdrościć!!

Nie jestem pewna ale chyba mi od paru dni czop odchodzi. Bo na wkładce mam takie kawałki zlepione śluzu więc sądzę, że to jest to.

Takie seksi majciochy sobie kupiłam, wyższe, większe i cudowne :p aby mi było wygodnie w domu po cc

Będzie jakaś prezentacja w stylu Jolki??? :D :D :D

Ja byłam już dzisiaj w kinie ze starszym- póki się kulam, chcę go jakoś rozerwać... a przed chwilą ukruszył mi się chyba ząb kurde. Zła jestem...
 
@JustMe55 z tą kapustą jest tak jak mówisz. A najlepsze jest to, że zadziałało, bo nawał przeszłam mega łagodnie [emoji16] w porównaniu do pierwszej córci, gdzie dorobiłam się zapalenia piersi to teraz był pikuś. Ale mój mały ssak często przy piersi :)
 
Gratuluje wszystkim nowym mamusiom :)
Dziewczyny co polecacie na bolące sutki? Strasznie mnie bolą jak młody zaczyna ssać.
 
E67B1DC4-49BB-4939-90DD-64669F04ADCB.jpeg
Gratuluje wszystkim nowym mamusiom :)
Dziewczyny co polecacie na bolące sutki? Strasznie mnie bolą jak młody zaczyna ssać.

Ja używam tego kremu.
 

Załączniki

  • E67B1DC4-49BB-4939-90DD-64669F04ADCB.jpeg
    E67B1DC4-49BB-4939-90DD-64669F04ADCB.jpeg
    46,3 KB · Wyświetleń: 952
reklama
Do góry