reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Zazdroszcze szybkoego powrotu do formy, u mnie w piątek było cc, przygotowali mnie 3dni w szpitalu pod porod naturalny ale zadne.leki nie chcialy zadzialac na rozwarcie szyjki wiec zdecydowali, ze jednak CC. Jutro prawdopodobnie do domu a czuje sie jakby mnie czołg przejechał, próbuje wstawać czesto ale tylko nasila sie to gorszymi bólami i zawrotami głowy... aleeee mam swoje szczescie koło siebie już. Kolejny Maks na forum, 4040g i 57cm [emoji5]
Jaka kluseczka :) Gratuluję
 
reklama
Zazdroszcze szybkoego powrotu do formy, u mnie w piątek było cc, przygotowali mnie 3dni w szpitalu pod porod naturalny ale zadne.leki nie chcialy zadzialac na rozwarcie szyjki wiec zdecydowali, ze jednak CC. Jutro prawdopodobnie do domu a czuje sie jakby mnie czołg przejechał, próbuje wstawać czesto ale tylko nasila sie to gorszymi bólami i zawrotami głowy... aleeee mam swoje szczescie koło siebie już. Kolejny Maks na forum, 4040g i 57cm ☺
Gratulacje :-)
 
Ja mam nadzieje ze cos sie dowuem konkretnego.maluszek znowu cos od wczoraj ma niemiarowe tetno i wiecej ktg mam. mam nadxieje ze dzid zrobia usg .martwie sie czy lozysko wydolne albo czy nie okrecil sie pepowina , no i czy poziom wod sie utrzymal czy spadl
 
hej,
mnie od 5 tej tak kręgosłup boli, że chyba zwariuje zaraz :o Wczoraj znajomy rodziców przyniósł po swoim wnuku tyle ubranek, że rozmiaru 62 chyba nie będę musiała prać tylko co dziennie inne :p Dużo też 68 to akurat fajnie, bo mam mało.
Mama wczoraj się pytała czy ma z nami jechać w poniedziałek do szpitala i czy urlop ma brać na cały tydzień. Na poniedziałek i wtorek wmówiłam jej, że może być tylko jedna osoba. Potem zobaczymy, ogólnie ja sobie tam nie życzę nikogo. Jedną z przyczyn czemu chciałam rodzić 60 km od domu to to, żeby za przeproszeniem między nogami mi nie chodziła...
o chyba typ mojej mamy
 
Dzień dobry :)

No to zaczynamy kolejny tydzień...

A ja spalam po tramalu jak tylko oko zamknelam[emoji23]

Hahahah po tramalu to się nie dziwię :D

Zazdroszcze szybkoego powrotu do formy, u mnie w piątek było cc, przygotowali mnie 3dni w szpitalu pod porod naturalny ale zadne.leki nie chcialy zadzialac na rozwarcie szyjki wiec zdecydowali, ze jednak CC. Jutro prawdopodobnie do domu a czuje sie jakby mnie czołg przejechał, próbuje wstawać czesto ale tylko nasila sie to gorszymi bólami i zawrotami głowy... aleeee mam swoje szczescie koło siebie już. Kolejny Maks na forum, 4040g i 57cm ☺

Gratulacje! Konkretny chłopak :)

Ja mam nadzieje ze cos sie dowuem konkretnego.maluszek znowu cos od wczoraj ma niemiarowe tetno i wiecej ktg mam. mam nadxieje ze dzid zrobia usg .martwie sie czy lozysko wydolne albo czy nie okrecil sie pepowina , no i czy poziom wod sie utrzymal czy spadl

Kurcze, też bym się stresowała... dobrze że jesteś w szpitalu i sprawdzają...

hej,
mnie od 5 tej tak kręgosłup boli, że chyba zwariuje zaraz :o Wczoraj znajomy rodziców przyniósł po swoim wnuku tyle ubranek, że rozmiaru 62 chyba nie będę musiała prać tylko co dziennie inne :p Dużo też 68 to akurat fajnie, bo mam mało.
Mama wczoraj się pytała czy ma z nami jechać w poniedziałek do szpitala i czy urlop ma brać na cały tydzień. Na poniedziałek i wtorek wmówiłam jej, że może być tylko jedna osoba. Potem zobaczymy, ogólnie ja sobie tam nie życzę nikogo. Jedną z przyczyn czemu chciałam rodzić 60 km od domu to to, żeby za przeproszeniem między nogami mi nie chodziła...

No to faktycznie dość daleko uciekniesz :o
 
U mnie od kilku dni co wieczór pojawiają się bóle brzucha i pleców, które w czasie spania zanikają i nic się nie dzieje. Chyba nie ma co liczyć na wcześniejszy poród, niestety...
U mnie bóle brzucha pojawiają się tylko jak śpię a rano już cisza. Sprzątanie, trzymanie rąk w górze ani seks nawet nie pomaga :sad::sad:
 
reklama
U mnie bóle brzucha pojawiają się tylko jak śpię a rano już cisza. Sprzątanie, trzymanie rąk w górze ani seks nawet nie pomaga :sad::sad:
Ja na sprzątanie nie mam za bardzo sił i ochoty, a do seksu nie umiem męża namówić :( Fizycznie to jeszcze dam radę w ciąży pochodzić, ale psychika mi wysiadła, wszystko mnie wnerwia, po wszystkich się wydzieram. Bez kija nie podchodzić, pms razy 100. Kazda najmniejsza rzecz wyprowadza mnie z równowagi.
 
Do góry