reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Najlepiej między 7:00- 8:00, przynajmniej ja tak planuje. Mi powiedział że rano mam być.
A masz być na czczo?

Dziewczyny mam pytanie przez całą ciążę nie puchly mi nogi a dziś jakoś nagle napuchly. ruchy czuje czy powinnam się niepokoić dziś kończę 40 tydzień
Mnie też od kilku dni puchną strasznie. Nie wchodzę do większości butów. Jutro termin.
 
reklama
Ola nie musisz być na czczo zanim cię przyjmna zrobia ci ktg zbadają i dopiero stwierdza czy zostajesz przynajmniej tak jest w większości szpitali a nastaw się ze będziesz czekać kilka godz bo z rana są przyjęcia wiec lepiej zjedz coś
Idziesz w czwartek??
Albo zadzwon sobie jutro na szpital i zapytaj czy jeżeli jesteś 3 dni po terminie to będziesz musiała już zostać czy tylko zbadają
 
Ola nie musisz być na czczo zanim cię przyjmna zrobia ci ktg zbadają i dopiero stwierdza czy zostajesz przynajmniej tak jest w większości szpitali a nastaw się ze będziesz czekać kilka godz bo z rana są przyjęcia wiec lepiej zjedz coś
Idziesz w czwartek??
Albo zadzwon sobie jutro na szpital i zapytaj czy jeżeli jesteś 3 dni po terminie to będziesz musiała już zostać czy tylko zbadają
Dzięki tak zrobię :)
 
O wow, faktycznie sporo masz na glowie. A ja przy jednym dziecku czasem wymiekam...
Dużo Ci zostalo do terminu w ogóle?


Heh, dopiero pod sklepem zorientowałam się że dziś niehandlowa.
Dzisiejszy obiad to bedzie prawdziwe wyzwanie..
Teoretycznie 17 dni ale mam nadzieje ze szybciej jestem zmeczona i mam dola ze nie moge wyjsc ze starszakami do parku czy plac zabaw ,bo juz za nimi nie nadazam
Robi mi sie slabo i skurcze lapia
 
A masz być na czczo?


Mnie też od kilku dni puchną strasznie. Nie wchodzę do większości butów. Jutro termin.
Ja tak bo cesarka. A czy Ty to może zapytaj jeszcze lekarza, bo nie chcę wprowadzać Cię w błąd.
Może tak jak Karola mówi ,że tylko zbadają i odeślą Cię do domu.?
 
Hej! Kilka razy już się zabieralam za czytanie ale nigdy nie zdążyłam napisac.
Gratuluję wszystkim mamom rozpakowaniu i trzymam kciuki za te czekające.
Jednocześnie podziwiam wszystkie, które ogarniaja wiecej dzieci, bo ja przy jednym nie mam na nic czasu. Pewnie tez trochę przez to, że nie idzie mi karmienie piersia. Laktacja nie chce mi się rozkrecic a bardzo mi zależało. Ciągle walcze, siedzę też na laktatorze aleajutro mija już miesiąc a u mnie nadal bieda i nadal muszę dokarmiac mm.
 
To mamy podobne terminy. Ciekawe której szybciej się uda ;)
Doskonale Cię rozumiem, mam to samo. Sama się z nim nigdzie nie wybieram juz.
Pozostaje tylko liczyć na szybszy poród.
 
Hej! Kilka razy już się zabieralam za czytanie ale nigdy nie zdążyłam napisac.
Gratuluję wszystkim mamom rozpakowaniu i trzymam kciuki za te czekające.
Jednocześnie podziwiam wszystkie, które ogarniaja wiecej dzieci, bo ja przy jednym nie mam na nic czasu. Pewnie tez trochę przez to, że nie idzie mi karmienie piersia. Laktacja nie chce mi się rozkrecic a bardzo mi zależało. Ciągle walcze, siedzę też na laktatorze aleajutro mija już miesiąc a u mnie nadal bieda i nadal muszę dokarmiac mm.
Przykro mi, ze tak ciezko z karmieniem. Wiem co przechodzisz, bo sama walczylam 3 miesiace[emoji53] A kozystalas moze z porad doradcy laktacyjnego?
 
Ja mam wyrzut sumienia tez do swojego dziecka bo nie mam siły nawet na spacer wyjść a widzę jak bardzo chciałby pobyć ze mna i tez już coraz bardziej czeka na brata nawet zrezygnowała z wakacji u dziadków żeby być w domu
Obiecałam jej ze pojedziemy potem na króciutkie wakacje choćby 4 dni nad morze jak mały będzie mieć dwa miesiące i się jakoś ogarnę
 
reklama
Ja mam wyrzut sumienia tez do swojego dziecka bo nie mam siły nawet na spacer wyjść a widzę jak bardzo chciałby pobyć ze mna i tez już coraz bardziej czeka na brata nawet zrezygnowała z wakacji u dziadków żeby być w domu
Obiecałam jej ze pojedziemy potem na króciutkie wakacje choćby 4 dni nad morze jak mały będzie mieć dwa miesiące i się jakoś ogarnę
A to ona wrocila do domu?
 
Do góry