reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

O wow, faktycznie sporo masz na glowie. A ja przy jednym dziecku czasem wymiekam...
Dużo Ci zostalo do terminu w ogóle?


Heh, dopiero pod sklepem zorientowałam się że dziś niehandlowa.
Dzisiejszy obiad to bedzie prawdziwe wyzwanie..
No wlasnie to jest bol, ze trzeba o tym pamietac.
 
reklama
Moja jest ubierana w body z krótkim rękawem i nie zakladam czapki przy takich temperaturach. Nie widze sensu przegrzewania dziecka .sama czapki nie nosze i uszy mam zdrowe;) jak lezalam w szpitalu to laska zakladala dziecku czapke w pomieszczeniu zamknietym. Polozne ja zjechaly i zdjela :) dziecko sie tez uspokoilo ;)Bylam u laktacyjnej i twierdzi ze Blanka jest leniwa do tego
Ah...to oby sie zachecila dziewczyna[emoji3]

No ja rodzilam w listopadzie i polozne kazaly dziewczynom czapki zdejmowac[emoji6]
 
Hej dziewczyny, a kiedy planujecie pierwszy spacer? Zamierzacie werandować itp?
Ja zamierzam od razu. Nawet jak nie będę w stanie wychodzić to młody będzie i tak się werandowal na tarasie :)

Cześć kochane. Termin na wczoraj, czop coraz bardziej odchodzi. Jutro po 8 mam zgłosić się do szpitala. Zobaczymy co mi powiedzą.. Miłego dnia [emoji8]
Super to powodzenia [emoji110]

Dziewczyny o której godzinie najlepiej pojawić się w szpitalu? Mam być w czwartek jeśli nic się nie zacznie ale nie zapytałam o której godzinie.
 
Ja zamierzam od razu. Nawet jak nie będę w stanie wychodzić to młody będzie i tak się werandowal na tarasie :)


Super to powodzenia [emoji110]

Dziewczyny o której godzinie najlepiej pojawić się w szpitalu? Mam być w czwartek jeśli nic się nie zacznie ale nie zapytałam o której godzinie.
Ja tez wlasnie nie zapytalam[emoji53] Jak nie urodze do tego czasu to chyba jeszcze zadzwonie do lekarza.
Nawet nie zapytalam czy bedzie chcial mnie tam zostawic czy w zaleznosci od sytuacji zistawic lub odeslac do domu.
 
Ja zamierzam od razu. Nawet jak nie będę w stanie wychodzić to młody będzie i tak się werandowal na tarasie :)


Super to powodzenia [emoji110]

Dziewczyny o której godzinie najlepiej pojawić się w szpitalu? Mam być w czwartek jeśli nic się nie zacznie ale nie zapytałam o której godzinie.
Najlepiej między 7:00- 8:00, przynajmniej ja tak planuje. Mi powiedział że rano mam być.
 
Ja zamierzam od razu. Nawet jak nie będę w stanie wychodzić to młody będzie i tak się werandowal na tarasie :)


Super to powodzenia [emoji110]

Dziewczyny o której godzinie najlepiej pojawić się w szpitalu? Mam być w czwartek jeśli nic się nie zacznie ale nie zapytałam o której godzinie.

Napewno z rana chociaż ja jutro pojadę dopiero pod wieczór bo od rana do południa są przyjęcia i bezsensu czekać ileś godz
Z marcelina trwało to prawie 3 godz myślałam ze ocipieje
 
Ja tez wlasnie nie zapytalam[emoji53] Jak nie urodze do tego czasu to chyba jeszcze zadzwonie do lekarza.
Nawet nie zapytalam czy bedzie chcial mnie tam zostawic czy w zaleznosci od sytuacji zistawic lub odeslac do domu.

Ja z marcelina miałam tak ze miałam się zgłosić 3 dni po terminie z om zrobili ktg sprawdziło wszystko nic nie było ani skurczu ani oznak porodu wiec odesłali do domu i codziennie na 7 miałam być na ktg i znów do domu po 7 dniach z terminu om miałam się już zgłosić normalnie na oddział bo to się zaczynał 42 tydz i już zostałam aż do porodu
 
reklama
Do góry