reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja z marcelina miałam tak ze miałam się zgłosić 3 dni po terminie z om zrobili ktg sprawdziło wszystko nic nie było ani skurczu ani oznak porodu wiec odesłali do domu i codziennie na 7 miałam być na ktg i znów do domu po 7 dniach z terminu om miałam się już zgłosić normalnie na oddział bo to się zaczynał 42 tydz i już zostałam aż do porodu
Wole jeszcze nawet o tym nie myslec[emoji53]
 
reklama
Ja zamierzam od razu. Nawet jak nie będę w stanie wychodzić to młody będzie i tak się werandowal na tarasie :)


Super to powodzenia [emoji110]

Dziewczyny o której godzinie najlepiej pojawić się w szpitalu? Mam być w czwartek jeśli nic się nie zacznie ale nie zapytałam o której godzinie.
Ja tez wlasnie nie zapytalam[emoji53] Jak nie urodze do tego czasu to chyba jeszcze zadzwonie do lekarza.
Nawet nie zapytalam czy bedzie chcial mnie tam zostawic czy w zaleznosci od sytuacji zistawic lub odeslac do domu.
Mi powiedzieli ze najlepiej po koło 8 do 9 [emoji6] zaczynam się stresować...
 
Aha bo tak dziwnie nagle opuchly i łydki bolą a mały się tak wierci bóle w kręgosłupie straszne myślałam że może coś z wątroba

Na tym etapie co my jesteśmy opuchlizna szczególnie nóg palce jest normalna
To i tak pozno u ciebie to występuje ja z córka jak byłam w ciąży to puchłam od 25 tyg...
 
reklama
Do góry