reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

ja mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma i chce jak najszybciej wyjsc.starszakami trzeba sie zajac .a teraz nie mam sil i zadnej pomocy maz ciagle przy kompie uczy sie bo poczatkiem sierpnia drugi etap rozmow do pracg w jego firmie marzen w Szwajcarii.wiec generalnie ciezko .ja juz dola lapie bo nie mam sil na nic nawet ze starszakami wyjsc na spacer ,wiec marze zeby urodzic i szybko sie pozbierac bo i tak wszystko musze sama ogarnac i sobie poradzic.nawet musze ogarnac 60 mamy na polowe sierpnia .juz moglo by to zrobic moje rodzenstwo
No z ta 60 to juz przegiecie, skoro masz rodzenstwo[emoji53]
 
reklama
Helou!



Słodka!!!



Super! Gratulacje....!!

nasza lista powiększa się w tempie ekspresowym...! :) Gratulacje dziewczyny!

jedziemy dzisiaj na lunch do znajomych, poza miasto więc popołudnie zapowiada się fajnie :) i nie trzeba gotować..! ;) :D
Tobie to czesto trafia sie jakas darmowa wyzerka[emoji23]
 
No z ta 60 to juz przegiecie, skoro masz rodzenstwo[emoji53]
stwierdzilam ze w domu nie robie zamowilam stolik na barce .zamowienia obiadowe z karty rodzenstwo zaplaci za siebie my za mame i zamowie tort w dobrej cukierni.oni niech przywioza mame bo mieszkaja kolo 60 km od nas wszyscy.fakt ze Tomcio maly i nie chce jezdxic i nie zmiescimy 3 fotelikow.sprobujemy podstawke i 8 latke z prxodu bedziemy kombinowac
 
stwierdzilam ze w domu nie robie zamowilam stolik na barce .zamowienia obiadowe z karty rodzenstwo zaplaci za siebie my za mame i zamowie tort w dobrej cukierni.oni niech przywioza mame bo mieszkaja kolo 60 km od nas wszyscy.fakt ze Tomcio maly i nie chce jezdxic i nie zmiescimy 3 fotelikow.sprobujemy podstawke i 8 latke z prxodu bedziemy kombinowac
Kurcze, tyle problemow zaraz po porodzie[emoji53]
 
ja mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma i chce jak najszybciej wyjsc.starszakami trzeba sie zajac .a teraz nie mam sil i zadnej pomocy maz ciagle przy kompie uczy sie bo poczatkiem sierpnia drugi etap rozmow do pracg w jego firmie marzen w Szwajcarii.wiec generalnie ciezko .ja juz dola lapie bo nie mam sil na nic nawet ze starszakami wyjsc na spacer ,wiec marze zeby urodzic i szybko sie pozbierac bo i tak wszystko musze sama ogarnac i sobie poradzic.nawet musze ogarnac 60 mamy na polowe sierpnia .juz moglo by to zrobic moje rodzenstwo
O wow, faktycznie sporo masz na glowie. A ja przy jednym dziecku czasem wymiekam...
Dużo Ci zostalo do terminu w ogóle?


Heh, dopiero pod sklepem zorientowałam się że dziś niehandlowa.
Dzisiejszy obiad to bedzie prawdziwe wyzwanie..
 
reklama
Do góry