reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Kurczę, moja malutka dalej oddzielona ode mnie :( ma podwyższone CRP i muszą ją dokarmiać poza jelitowo :( ja ani razu nie mogłam jej przystawic do piersi i przez to poza paroma kroplami siary laktacja nic nie rusza :( nie tak spodziewałam się tych pierwszych dni po porodzie , ja czuję się bardzo dobrze i teraz się zastanawiam czy to nie skończy się tak, że mnie wypiszą a malutka zostanie w szpitalu :( mam wrażenie , że mimo iż wyszło, że nie mam paciorkowca a, że miałam podczas pierwszej ciąży to i tak powinni podać mi ten antybiotyk i wtedy mała by pewnie nie miała tego CRP podwyższonego , bo w ostatniej chwili lekarz stwierdził, że jednak nie podajemy antybiotyku, mimo, że wcześniej mówił, że skoro był paciorkowiec w pierwszej ciąży to należy podać .. I ogólnie pediatra powiedziała, że malutka bardzo ciężko zniosła poród naturalny .. Więc nie wiem czy to było takie bezpieczne aby tak duże dziecko rodzić naturalnie, mam wrażenie, że po CC nie byłoby tych problemów :(
 
gratulacje i powodzenia dla mamusiek :)

hej,
Wczoraj robiłam "przegląd" toreb. I jakbym się chciała do dwóch spakować, to podkłady, pampersy to musiałabym i tak do jednej siatki dodatkowej spakować. i w sumie dalej jestem w kropce jak się spakować.
Wizytę mam ok 14 stresuje się jak na początku ciąży :(

od paru dni mam wrażenie, że się duszę. Nie potrafię oddychać :(
Ja tez tak mam! Ciagle wrazenie, ze nie moge oddychac. Mam tak od kilku tygodni[emoji53]
 
Kurde ja jestem spakowana do torebki [emoji23] z la milou
Minimalizm i tylko najważniejsze rzeczy wczoraj tak popatrzyłam czy fakt mam wszystko bo jakoś mało tego ale w sumie pamietam jak z marcelina było ze połowy nawet nie wyciągnęłam ..
Wiesz co ja w sumie tez duzo nie mam, ale same podklady, pampersy, reczniki zajmuja sporo. Jeszcze rwcznik papierowy upchnelam, wiec taka srednia torba wyszla. A na porodowke mniejsza i w niej juz mam troche luzu.
 
Kurczę, moja malutka dalej oddzielona ode mnie :( ma podwyższone CRP i muszą ją dokarmiać poza jelitowo :( ja ani razu nie mogłam jej przystawic do piersi i przez to poza paroma kroplami siary laktacja nic nie rusza :( nie tak spodziewałam się tych pierwszych dni po porodzie , ja czuję się bardzo dobrze i teraz się zastanawiam czy to nie skończy się tak, że mnie wypiszą a malutka zostanie w szpitalu :( mam wrażenie , że mimo iż wyszło, że nie mam paciorkowca a, że miałam podczas pierwszej ciąży to i tak powinni podać mi ten antybiotyk i wtedy mała by pewnie nie miała tego CRP podwyższonego , bo w ostatniej chwili lekarz stwierdził, że jednak nie podajemy antybiotyku, mimo, że wcześniej mówił, że skoro był paciorkowiec w pierwszej ciąży to należy podać .. I ogólnie pediatra powiedziała, że malutka bardzo ciężko zniosła poród naturalny .. Więc nie wiem czy to było takie bezpieczne aby tak duże dziecko rodzić naturalnie, mam wrażenie, że po CC nie byłoby tych problemów :(
Kurcze, szkoda ze tak sie dzieje. Jak chcesz itrxymac laktacje to sciagaj regularnie laktatorem, a malej niech podaja twoje mleczko.
Trzymam kciuki zeby wsxystko szybko sie unormowalo!
 
Dziś ciąg dalszy szycia w oczekiwaniu na skurcze :D
IMG_20180703_110430.jpg
IMG_20180703_152424.jpg
IMG_20180703_152649.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180703_110430.jpg
    IMG_20180703_110430.jpg
    53,2 KB · Wyświetleń: 538
  • IMG_20180703_152424.jpg
    IMG_20180703_152424.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 546
  • IMG_20180703_152649.jpg
    IMG_20180703_152649.jpg
    47,3 KB · Wyświetleń: 547
A co zbaczy ten piekny zapis? Taki do porodu czy wlasnie nie?[emoji6]

Że dziecko pięknie się rusza, tetno swietne itp... wolałabym trochę skurczy ;)

Dziewczyny, nie chcę wkładać kija w mrowisko- jak to zawsze jest z tym tematem- ale czy wszystkie podajecie/ podałyście wszystkie szczepienia które robi się od razu po porodzie? Czy poddajecie się całej standardowej procedurze szpitalnej?
 
reklama
Że dziecko pięknie się rusza, tetno swietne itp... wolałabym trochę skurczy ;)

Dziewczyny, nie chcę wkładać kija w mrowisko- jak to zawsze jest z tym tematem- ale czy wszystkie podajecie/ podałyście wszystkie szczepienia które robi się od razu po porodzie? Czy poddajecie się całej standardowej procedurze szpitalnej?

W sensie??
W szpitalu chyba jedno szczepienie jest? Ja już nie pamietam ale raczej podejdę standardowo do tematu jak trzeba to zaszczepie
 
Do góry