reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie moga Ci zabronic, to Twoje dziecko[emoji3] A dasz rade jeszcze to ogarnac?

Wyślę jutro Łukasza jak mnie do szpitala zawiezie do apteki jak będzie na miejscu to kupi a jak nie to na zamówienie byłaby zapewne na czw
Myślisz ze będę mieć takie szczęście ze jutro urodzę ??? Hahah nie sadze jutro mnie zbadają napewno sprawdza czy wogole cokolwiek idzie zrobić
 
reklama
Wyślę jutro Łukasza jak mnie do szpitala zawiezie do apteki jak będzie na miejscu to kupi a jak nie to na zamówienie byłaby zapewne na czw
Myślisz ze będę mieć takie szczęście ze jutro urodzę ??? Hahah nie sadze jutro mnie zbadają napewno sprawdza czy wogole cokolwiek idzie zrobić
Ale recepte musisz miec.
 
My po wizycie, +1kg od poprzedniej wizyty. Maluch waży 2600gram i jest dalej miednicowy. Wymaz GbS ujemny na szczęście Mam skierowanie na cięcie. Więc trzeba będzie się umówić na kwalifikacje do cięcia.
Dobrze, ze wszystko ok z maluszkiem. Szkoda, ze sie nie obrocil[emoji53]
 
Jest szczepionka na WZW B- i tu są dwie, euvax i energix, szczepienie na gruźlicę, zbieg credego-ten od oczek.... mam we czwartek spotkanie z neonatologiem i chcę właśnie go podpytać...
ja chyba poprosze najpierw zeby malemu zrobili badanie krwi i crp i dopiero szczepienia.chociaz wolalabym jakus indywidualny kalendarz szczepien poprzesuwac i nie wszystko na raz.i mam watpliwosci co do kropli do oczu na kile.czasami po tym zatykaja sie kanaliki łzowe i odtykaja wielka igla .sasiadka tak miala z synkiem
 
u mnie tez wyszla ta bakteria. kiedy dotarlam do szpitala okazalo sie, ze moje skurcze nie sa porodowe jeszcze. ale polozna powiedziala, ze mnie nie odesle bo mam ta bakterie i jestem tuz przed terminem. no i szpital 50km od domu. wiec podala mi antybiotyk. on potrzebuje 2h by dotrze do dziecka. dala mi tez morfine w tabletce, panadol i jskis rozlyzniacz. zostawila mnie na 1,5h. pomiedzy skurczami drzemalam. jak polozna wrocila to spytala czy ruszamy? przebila pecherz plodowy i niecala godzine miala Leosia.
za to dzis wyszla zoltaczka. ciut ponad norme tylko, ale naswietlac trzeba.
no i ma zbyt krotkie wedzidelko przez co nie ogarnia ssania. dostaje wiec co 3h sztuczne a ja teraz rowno co 3h mam pompowac cycki by pobudzuc laktacje. jak cos wkoncu upompuje to najpierw Leo distanie to potem sztuczne. a do konca tugodnia podetna mu wedzidelko. po tym bedzue nadzieja, ze sam wezmie sie za ssanie.
 
u mnie tez wyszla ta bakteria. kiedy dotarlam do szpitala okazalo sie, ze moje skurcze nie sa porodowe jeszcze. ale polozna powiedziala, ze mnie nie odesle bo mam ta bakterie i jestem tuz przed terminem. no i szpital 50km od domu. wiec podala mi antybiotyk. on potrzebuje 2h by dotrze do dziecka. dala mi tez morfine w tabletce, panadol i jskis rozlyzniacz. zostawila mnie na 1,5h. pomiedzy skurczami drzemalam. jak polozna wrocila to spytala czy ruszamy? przebila pecherz plodowy i niecala godzine miala Leosia.
za to dzis wyszla zoltaczka. ciut ponad norme tylko, ale naswietlac trzeba.
no i ma zbyt krotkie wedzidelko przez co nie ogarnia ssania. dostaje wiec co 3h sztuczne a ja teraz rowno co 3h mam pompowac cycki by pobudzuc laktacje. jak cos wkoncu upompuje to najpierw Leo distanie to potem sztuczne. a do konca tugodnia podetna mu wedzidelko. po tym bedzue nadzieja, ze sam wezmie sie za ssanie.
To zycze zeby wszystko sie szybko unormowalo!
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanie odnośnie kosmetyków dla dzieci? Co kupowałyście?
Mam tylko emolium do kąpieni, bepanten i octenisept do pępuszka, coś więcej potrzeba? Kupowałyście jakieś kremy z filtrem na wyjścia na spacer?
 
Do góry