reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzięki za słowa otuchy, czy to znaczy ze parte początkowo odczuwałasbez większych problemow adopiero koncowkacziprzrchodzrnoe główki jako silne? Przepraszam ze tak to rozdrabniam, ale ciagle to analizuje i chce ułożyć sobie w głowie i coś ciężko mi idzie. Zastanawianie nad zzo czyli epidurelem który być może przyniósłby ulge
Ja na przykład cały poród wspominam dość dobrze. Jasne, że skurcze bolały, ale ból dało się kontrolować. Tylko przez chwilę pomyślałam, że przydałoby się znieczulenie. A z samych partych pamiętam głównie potrzebę parcia, nie ból.
Ciało podczas porodu samo wie, co robić, nie ma co przesadnie analizować :)
 
Kurde ja jestem spakowana do torebki [emoji23] z la milou
Minimalizm i tylko najważniejsze rzeczy wczoraj tak popatrzyłam czy fakt mam wszystko bo jakoś mało tego ale w sumie pamietam jak z marcelina było ze połowy nawet nie wyciągnęłam ..

Zazdroszczę, u nas wszystko swoje - same 2 paki podkładów zajmują pół walizki, 2 paczki dużych podpasek, pampersy, ubrania dla malucha na cały pobyt + rożek, pieluchy tetrowe... masakra, nic szpital nie zapewnia
 
Kurde ja jestem spakowana do torebki [emoji23] z la milou
Minimalizm i tylko najważniejsze rzeczy wczoraj tak popatrzyłam czy fakt mam wszystko bo jakoś mało tego ale w sumie pamietam jak z marcelina było ze połowy nawet nie wyciągnęłam ..
No najwięcej miejsca pieluchy i podkłady zajmują... Też je tam upchnęłaś? Wow:)
 
Dzięki za słowa otuchy, czy to znaczy ze parte początkowo odczuwałasbez większych problemow adopiero koncowkacziprzrchodzrnoe główki jako silne? Przepraszam ze tak to rozdrabniam, ale ciagle to analizuje i chce ułożyć sobie w głowie i coś ciężko mi idzie. Zastanawianie nad zzo czyli epidurelem który być może przyniósłby ulge
Ja korzystałam z zzo. Poród 20 czerwca. POdczas partych odczuwalam gigantyczną potrzebą parcia, bolesne dopiero jak juz dziecko było prawie na zewnątrz. Uczucie porównywalne do gigantycznego zaparcia zwieńczonego gigantyczną kupą :D
 
reklama
Do góry