reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

W sensie??
W szpitalu chyba jedno szczepienie jest? Ja już nie pamietam ale raczej podejdę standardowo do tematu jak trzeba to zaszczepie

Jest szczepionka na WZW B- i tu są dwie, euvax i energix, szczepienie na gruźlicę, zbieg credego-ten od oczek.... mam we czwartek spotkanie z neonatologiem i chcę właśnie go podpytać...
 
reklama
Że dziecko pięknie się rusza, tetno swietne itp... wolałabym trochę skurczy ;)

Dziewczyny, nie chcę wkładać kija w mrowisko- jak to zawsze jest z tym tematem- ale czy wszystkie podajecie/ podałyście wszystkie szczepienia które robi się od razu po porodzie? Czy poddajecie się całej standardowej procedurze szpitalnej?
Ja tak. Zgadzam sie na szczepienia, podaz wit K i inne. Tylko, ze biore swoja szczepionke na wzwB, bo nie chce tej ktora podaja w szpitalu.
 
Jest szczepionka na WZW B- i tu są dwie, euvax i energix, szczepienie na gruźlicę, zbieg credego-ten od oczek.... mam we czwartek spotkanie z neonatologiem i chcę właśnie go podpytać...

Ja nie wiem nie znam się bardziej wglebialam temat po szpitalu z szczepionkami ale pogadaj i podziel się inf co ci doradził,
 
Dzięki i mówisz ze lepsza niż ta co w szpitalu podają??
Jest lepiej oczyszczona. A jak w poprzedniej ciazy lezalam na patologii ciaxy i zapytalam polozna o to to powiedziala, ze faktycznie odkad wszedl euwax do szpitali to jest wiecej przedluzajacych sie zoltaczek. Mloda szczepilam swoim engerixem i nie miala zoltaczki. Ale czy dzieki temu to tez nie wiem[emoji6]
 
Jest lepiej oczyszczona. A jak w poprzedniej ciazy lezalam na patologii ciaxy i zapytalam polozna o to to powiedziala, ze faktycznie odkad wszedl euwax do szpitali to jest wiecej przedluzajacych sie zoltaczek. Mloda szczepilam swoim engerixem i nie miala zoltaczki. Ale czy dzieki temu to tez nie wiem[emoji6]

Hmm moja tez nie miała żółtaczki wogole ale nie wiem czy dlatego ze 2 tyg po terminie i była już tak „dojrzała” [emoji23] ?? Zapytam jutro w szpitalu czy mogę mieć swoją ewentualnie
 
reklama
Do góry