reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

hej!
pewnie mnie tu juz nikt nie pamieta bo wieki sie nie udzielalam. jakos zbyt wiele rzeczy mnie przytlaczalo by pisac.
a dzis chcialam sie pochwalic, ze o 5.40 urodzilam Leona -4430g, 53cm.
porod sn na 3 dni przed terminem ( waga sugerowans na termin byla 3700)
Gratuluję pokaznego chłopca☺
 
reklama
Hej Kochane, urodziłam Amelkę dzisiaj o godzinie 6.40, drugi poród expressowy w porównaniu z pierwszym .. pojechałam na porodówkę z bólami co 8 minut, były te bóle dość mocne lecz do wytrzymania, przyjęta na oddział zostałam już z 7 cm rozwarciem ... sami lekarze byli zdziwieni, że tak duże rozwarcie przy tak rzadkich bólach, potem położna trochę tam pomasowała, że zaczęły odpływać mi wody i już około 8 cm ból stał się nie do zniesienia .. lecz poszło wszystko błyskawicznie więc nie mam co narzekać, parcie niestety dość długo trwało ze względu na to , że malutka rodziła się z rączką przy główce i przez to okazało się, że jest lekko niedotleniona i ogólnie obolała po porodzie więc zabrali mi ją po około 10 minutach po porodzie do inkubatorka , do teraz tam jest, lekarze mówią, że jeszcze trochę tam spędzi czasu. Mała waży 4320 :) A ja miałam tak rewelacyjną położną, że tylko lekko pękłam, nawet nie czuję tego zszycia , normalnie chodzę, siadam itd, a z pierwszą córką mnie nacieli i był dramat .. przez dwa tygodnie siadać nie mogłam..
gratulacje
 
@Mama 2018 gratulacje :)

Gratulacje dla wszystkim mam które urodziły w między czasie, jakoś nie ogarniam na razie i muszę ponadrabiać kto co i jak :) maluch przy cycu oczywiście i jak tu cokolwiek zrobić [emoji14]

Miłego dnia i czekam na wieści o nowych obywatelach [emoji14]
 
Czy dobrze pamiętam ze z partymi to jest taaak że ciśnie ciśnie,przesz...skurcz przechodzi i masz ten sekundowy czas bez bólu nim nadejdzie kolejny party?
Mam straszne zaniki pamięci co do pierwszego porodu, niektore rzeczy pamietam tylko z opowieści innych doslownie..
ja tez sobie uswiadomilam ze nie pamietam jak przec szkola rodzenia byla 8 lat temu
 
hej!
pewnie mnie tu juz nikt nie pamieta bo wieki sie nie udzielalam. jakos zbyt wiele rzeczy mnie przytlaczalo by pisac.
a dzis chcialam sie pochwalic, ze o 5.40 urodzilam Leona -4430g, 53cm.
porod sn na 3 dni przed terminem ( waga sugerowans na termin byla 3700)
gratulacje podziwiam jak rodzicie tak duze dzieci moja poprzednia dwojka miala mniej wiecej 3,5 wiec mam nadzieje ze Tomek podobnie jak rodzenstwo
 
hej!
pewnie mnie tu juz nikt nie pamieta bo wieki sie nie udzielalam. jakos zbyt wiele rzeczy mnie przytlaczalo by pisac.
a dzis chcialam sie pochwalic, ze o 5.40 urodzilam Leona -4430g, 53cm.
porod sn na 3 dni przed terminem ( waga sugerowans na termin byla 3700)
Ja pamiętam :) gratuluję synka :) ale te dzieciaczki w większość duże.

Hej dziewczyny. Kurcze martwicie mnie z ta waga. Prawie wszystkie te szacunki USG zanizone strasznie... u mnie 25 czerwca wyszlo 3200, boje sie ze bedzie gigant... :(

Gratulacje dla mam i maluszkow ;)


Pobodka na siku, a dzis jeszcze rozwod mnie czeka...
No mnie też zaczyna przerażac waga dzieci, większość dość spora.
 
Nasz Remik dostał pierwsze prezenty od dziadka :) dziadek niestety nie do końca ogarnął rozmiary :D bo wszystko od 68 do 74 ale gest się liczy.
IMG_20180703_073107.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180703_073107.jpg
    IMG_20180703_073107.jpg
    94,6 KB · Wyświetleń: 486
Cześć czołem!

Zaraz śmigam na KTG, szkoda tylko że wstałam o 1.5 h za wcześnie.... no nic, nieogarnięta ciężarna....

Witam się ze szpitala. Strasznie długo zeszło z przyjęciem ale nie ma miejsc na patologii. Do jutra muszę leżeć na korytarzu chyba ze pójdę na porodowke bo skurcze mi sie piszą dość mocne ale szyjka jeszcze mało rozwarta i jeszcze długa choc ordynator nie powiedzial ile .

Szkoda że takie przepełnienie że musisz być na korytarzu.... dawaj znać jak postępy!

Płynu nie kupuję, w sumie butelki też nie... Mam jedną malutką z aventu, którą dostałam gdzieś jako gratis...
Pieluszek mam 1 paczkę, w razie czego mąż kupi, chusteczek mam 1 zestaw 40sztuk i myjkę bambusową (taką 10x10, wielorazowego użytku)

A właśnie Aga, do szpitala bierzesz pampersy normalnie?

A ja dziś jak nie ruszy samo to jutro indukcja [emoji4] miałam już masaż szyjki, teraz chodzę po szpitalnych korytarzach a raczej się toczę [emoji4] powodzenia wszystkim mamusiom ;*

Trzymamy kciuki, dawaj znać...!

@Mama 2018, GRATULACJE! Dajesz nadzieję...!! ;) @KRROPELKA również gratualcje!

@finismundi, dla mnie parte były o niebo lepsze niż wcześniejsze skurcze ale każda inaczej to odczuwa... nie nastawiaj się negatywnie..!


Pobodka na siku, a dzis jeszcze rozwod mnie czeka...

O kurcze, strasznie współczuję... powodzenia..!

Witajcie ja tez juz nie spie. Obudzil mnie mega skurcz w nocy ... Dzis jade na ktg ciekawe jak zapis. Dzis u nas ma byc 30 stopni ...

W Wawie na szczęście wciąż chłodno :)
 
Hej Kochane, urodziłam Amelkę dzisiaj o godzinie 6.40, drugi poród expressowy w porównaniu z pierwszym .. pojechałam na porodówkę z bólami co 8 minut, były te bóle dość mocne lecz do wytrzymania, przyjęta na oddział zostałam już z 7 cm rozwarciem ... sami lekarze byli zdziwieni, że tak duże rozwarcie przy tak rzadkich bólach, potem położna trochę tam pomasowała, że zaczęły odpływać mi wody i już około 8 cm ból stał się nie do zniesienia .. lecz poszło wszystko błyskawicznie więc nie mam co narzekać, parcie niestety dość długo trwało ze względu na to , że malutka rodziła się z rączką przy główce i przez to okazało się, że jest lekko niedotleniona i ogólnie obolała po porodzie więc zabrali mi ją po około 10 minutach po porodzie do inkubatorka , do teraz tam jest, lekarze mówią, że jeszcze trochę tam spędzi czasu. Mała waży 4320 :) A ja miałam tak rewelacyjną położną, że tylko lekko pękłam, nawet nie czuję tego zszycia , normalnie chodzę, siadam itd, a z pierwszą córką mnie nacieli i był dramat .. przez dwa tygodnie siadać nie mogłam..
Gratulacje :-)
 
reklama
Do góry