reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć kochane, jak się czujecie? Ja dziś do dupy. Zgaga znowu wraca. Nogi dwa razy moczyłam i masowałam i nadal wyglądają strasznie.. Rano brzuch bolał jak na okres. Teraz boli kręgosłup i biodro.. Ciekawe kiedy się to skończy... Na szczęście już wszystko na swoim miejscu [emoji4] muszę zamówić jeszcze przewijak i staniki do karmienia, bo u siebie nie mogę dostać..
Spakowałam torbę. Wsazilam do niej dwa ręczniki większy i mniejszy, kosmetyczkę, kubek i sztućce, 3 koszule, majtki, podpaski, podkłady, wkładki laktacyjne, ręcznik papierowy, klapki, pampersy i husteczki.. O czymś zapomniałam.??? Zobacz załącznik 870070Zobacz załącznik 870071Zobacz załącznik 870072Zobacz załącznik 870073Zobacz załącznik 870074
Ale wszystko ładnie poukładane. No bardzo dobrze przygotowana jesteś :-) lux
 
reklama
Włączam sobie czasami filmiki na YouTube i słucham co tam dziewczyny miały [emoji16] i też ciągle muszę dorzucić gumke do wlosow, kosmetyczkę, ladowarke, kase, wode , staniki do karmienia itd .... niektóre dziewczyny pakują nawet ubranie na zmianę dla faceta... I obuwie zmienne... Ale myślę, że to chyba nie jest niezbędne... A no i mam słuchawki też spakowane żeby móc oglądać coś na telefonie i nikomu nie przeszkadzać[emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
Uwierz mi, nie bedzbę czasu na oglądanie czegoś na telu. Może parę minut :-D
 
U mnie w szpitalu jest niezbędne - buty zmienne dla faceta są elementem obowiązkowym, a ubranie zmienne dla faceta "bardzo sugerowanym" - nie wyobrażam sobie męża na porodówce w koszuli i jeansach jak pomaga mi wejść pod prysznic albo jak np się taka spocona, z mokrymi włosami itd przytulam do niego, a on potem w tych ciuchach idzie na oddział, rozmawia z lekarzem, itd... Zdecydowanie wolałam wrzuci do torby t-shirt i krótkie sportowe spodenki, w których będzie mu wygodniej, a po porodzie założy swoje normalne ubranie, które nie będzie mokre, spocone, brudne, itd [emoji6]
No to muszę kupić mojemu klapki :) nie będzie przy tej końcowej fazie porodu , ale na początku i jak już urodze to tak

f2w39n7303c24ozn.png
 
Ubranek nie mam, bo w szpitalu są, tylko na wyjście kilka wersji w woreczkach strunowych, plus parę pieluszek tetrowych, jedną kolorowa, jedną dużą flanelową.
Rożka do szpitala nie biorę, chyba, że będzie bardzo zimno, na co raczej nie liczę patrząc na kalendarz ;)
Ja mozliwe, że będę rodziła w innym mieście więc wolę mieć przy sobie :) a ubranka to zależy czy dojadę do szpitala do którego chce czy nie więc muszę być zapakowana na ten szpital, którego nie chce na w razie co :) a tam trzeba mieć

f2w39n7303c24ozn.png
 
Jeszcze buty rozumiem, ale czemu ciuchy? Przecież i tak muszą założyć to ubranie ochronne

f2w39n7303c24ozn.png
U nas położna mówiła, że jak ma swoje na przebranie, czyste itd, to nie musi nic zakładać dodatkowo... (przy czym ja cały czas mówię o porodzie "wspólnym", gdyby tylko czasowo chciał zajrzeć, to pewnie byłoby inaczej
 
reklama
Do góry