reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

no tak, ale rownie dobrze moge urodzic w terminie i do rego czasu zostane bez opieki? kurcze nie wiem sama to moje pierwsze cdziecko dlatego troszke panikuje
Dla mnie to dziwne bo w 1 ciąży miałam wizyty na końcówce co tydzień, ostatnia w dniu terminu, gdzie dostałam skierowanie do szpitala na 5 dzień po terminie jeśli nic się nie wydarzy samo.
 
reklama
Do tego znów mały tak mało aktywny ehhh:(

Nie wiem Wiola czy cię to pocieszy ale wiesz ze moj tez mało aktywny jedynie w nocy

Pytałam lekarza czeku tak mało się rusza i on mi gadał ze na tym etapie dzieci nie maja miejsca i tylko wypychają się i te ruchy nie są tak intensywne jak jeszcze kilka tyg temu
 
Nie wiem Wiola czy cię to pocieszy ale wiesz ze moj tez mało aktywny jedynie w nocy

Pytałam lekarza czeku tak mało się rusza i on mi gadał ze na tym etapie dzieci nie maja miejsca i tylko wypychają się i te ruchy nie są tak intensywne jak jeszcze kilka tyg temu
U mnie też często cały dzień cisza a wieczorem i w nocy impreza [emoji16] a i chyba wiem gdzie mam łożysko bo często widzę jak się w jednym miejscu strasznie wypycha a nie czuję tego [emoji39]
 
Termin mam na za 5 tygodni a Lenka się nie spieszy więc byle pomalowal i będzie resztę mógł robić powoli :) sam się w to wpakowal bo byk wybredny i żadne mieszkanie mu nie odpowiadalo :) a do tej pory ja także chodziłam tam i razem z nim siedziałam tam 16h z językiem na wierzchu [emoji4] ja też nie mam przez to wesoło bo wszystko na mojej glowie :) sprzatanie, zakupy (codziennie kilka reklamówek nosze i dzwigam na 4 pietro, gotowanie, sprawy w urzędach bo Kuba nigdzie nie był wszystko ja załatwiam:) a nawet o nalezacy się ciężarnej masaż nie mam co liczyć :)
a nie macie zakupow online ? Zamawiam z tesco lub piotra i pawla .Pan wnosi wszystko do domu .( choc w naszym niskim bloku 3 pietrowym mamy winnde) ale czasem podzwigam miesko owoce warzywa .
 
a nie macie zakupow online ? Zamawiam z tesco lub piotra i pawla .Pan wnosi wszystko do domu .( choc w naszym niskim bloku 3 pietrowym mamy winnde) ale czasem podzwigam miesko owoce warzywa .
W tak małym mieście nie ma online :) wszystko dzwigam sama :) i to od sklepu do sklepu bo nigdy wszystkiego w jednym nie dostanę :) ale nie ma co narzekać [emoji39] daje radę
 
reklama
Do góry