reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Zobacz załącznik 867066 Odebrałam jedna z ostatnich przesyłek. Chyba :D Bo co chwila dostaje smsy że jakiś kurier, paczkomat, a tyle tego nazamawiałam, że nigdy nie wiem co mnie tam czeka :D
Widziałam wiele tych literek i te są naprawdę pięknie zrobione [emoji16] no i dobór kolorów piekny. Z jakiej strony? [emoji16]
 
reklama
Obok mnie w knajpie mają pyszne jedno i drugie, wpadaj [emoji1]

Dziś oglądałam pociąg intercity odemnie do was 3,5 godz na Warszawę centralna
Mam taka ochotę wsiąść i przyjechać chociaż na jeden dzień
A znając moj spontan to może być tak ze będziecie pic kawę wszystkie a tu ciocia karla idzie z brzuchem [emoji23] suprajs [emoji23]
 
reklama
Ja to jestem nienormalna bo ja czekam aż wkoncu będzie jakiś bol znak skurcze cokolwiek bo nie chce po terminie urodzić jak ostatnio

A tu dupa narazie bóle sporadyczne skurczy brak czopu brak junior raczej się nie spieszy [emoji23]
moja kuzynka byla wciazy z 3 dzieckiem, blisko terminu zawiozla starszych mamie, poszla na wizyte i lekarz stwierdzil , ze porod dalekiii....
coz, sama z mezem czekac trzeba nie wiadomo ile .... zaprosili znajomych na wieczorna imprezke.
wypili po piwku (maz i goscie )a ona mowi , ze jakos ja dziwnie w plecach zlapalo ...on po piwku , to zadzwonil po pogotowie , ona poszla do lazienki i tylko krzyknela ....lap dziecko !
3 skurcze miala i mala wylciala :o
wiec wiesz karla ,roznie to bywa....czasem ktos ma wszelkie objawy przepowiadajace i meczy a inny pyk ....:D
 
Do góry