reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

ja jak zwykle panikuję he ale dzis to naprawdę kuje mnie od środka jeszcze ból krocza moj M juz sie pytał czy nie pojedziemy na pogotowie

Mnie tez w srodku boli strasznie aż z chodzeniem problem ale przypuszczam ze młody schodzi w kanał i to dlatego dopóki nie ma skurczy, wody nie odeszły, to nie panikuje
 
reklama
Pewnie masz rację :D ja jak zwykle panikuję ale niewidem jak to powinno wyglądać czy ma tak boleć co kilka minut czuje kłucia od środka

Wiesz co jeżeli chodzi o taki bol w pochwie weź sobie nospe chociaż nie wiem czy pomoże na takim etapie
Ja mam często taki tępy trwa nawet 2 godz
A ost to nawet w nocy mnie tak bolało ze aż się obudziłam
 
lierki.jpg
Odebrałam jedna z ostatnich przesyłek. Chyba :D Bo co chwila dostaje smsy że jakiś kurier, paczkomat, a tyle tego nazamawiałam, że nigdy nie wiem co mnie tam czeka :D
 

Załączniki

  • lierki.jpg
    lierki.jpg
    98,9 KB · Wyświetleń: 430
reklama
Jezu nie gadaj za mna tagitelle z sosem i parmezanem chodzi i beza pavlowa z musem i owocami i mascarpone [emoji23]
W życiu tych rzeczy nie jadłam, ale wierzę, że pyszne [emoji16][emoji16][emoji16] jak do tej pory jadłam niewiele to teraz mam apetyt nawet wtedy gdy czuje się pełna [emoji23] i mimo wzdetego brzucha mój mózg wola o żarcie [emoji23]
 
Do góry