reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja bym poczekała do jutra bo jak gin będzie kazał na szpital to pojedziesz jutro a przynajmniej się skonsultujesz z nim a dziś pojedziesz na szpital zostaniesz i znając realia nic od razu ci nie powiedzą z szczegółów
No właśnie znając te realia to szpital jest dla mnie zawsze ostatecznością , bo u mnie w szpitalu to więcej jest czekania w poczekalni i stresowania się niż to wszystko jest warte, więc zobaczę co jutro powie gin i jeśli i ona każe to wtedy pojadę do tego szpitala.
 
reklama
Kochane ile czekałyście na dostawę z apteki Gemini?
I jeszcze jedno pytanko. Zamawiałyście coś z allegro od sprzedawcy "świat dziecka"??
Zamawialam od Swiat_dziecka. Bardzo szybka przesylka. Mega pozytyw ode mnie. Ledwo co kupilam na allegro, pare godzin pozniej mail, ze juz wyslane. Polecam.
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-13-14-40-09.png
    Screenshot_2018-06-13-14-40-09.png
    26,2 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Kochane ile czekałyście na dostawę z apteki Gemini?
I jeszcze jedno pytanko. Zamawiałyście coś z allegro od sprzedawcy "świat dziecka"??
Jeśli chodzi o allegro i sprzedawcę świat dziecka (z Rzeszowa) to na zamawiałam trochę rzeczy od niego- Organizer do łóżeczka, Rożek, Prześcieradło i parę innych nie pamiętam już.. Chyba jest ok, paczki osobiście nie widziałam bo byłam już w szpitalu jak doszła, ale wszystko doszło z tego co M mówił, a na paczkę Gemini czekałam chyba 2-3 dni, zamówiłam w niedzielę i we wt chyba przyszła :)
 
Do góry