reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kurde tak czytam i sama nie wiem też się niewypowiadam bo ja od paru miesięcy tylko leżę bez passara , ale jak tak o tym myślę no to jak passar niewplywa na uśpienia akcji jak przecież to głównie jego zadanie żeby trzymać szyjke żeby akcja porodowa się nierozpoczela skoro On niepowatrzymuje akcji porodowej to po co by go stosowali? Dziwna sprawa
Wiesz co to jest tak, ze on trzyma szyjke zeby sie bardziej nie skracala, nie rozwierala i z tego powodu nie nastapil porod przedwczesny. Bo sxyjka moze sie skracac bez akcji skurczowej. Ale jak by sie zaczela konkretna akcja to zafem pessar nie pomoze, po prostu sie zsunie. Juz w pierwszej ciazy lekarz mi powiedzial, zegdyby tak bylo to by w ogole nie bylo porodow przedwczesnych[emoji6]
U mnie wtedy bylo tak, ze jak w 25tc dostalam skurczy to sxyjka sie jeszcze skrocila a mloda glowka juz lezala na pessarze. I gdyby nie on to bym wtedy urodzila. Ale tez gdybym nie trafila do lekarza albo leki by nie wyciszyly akcji to sam pessar na nic by sie nie zdal.
 
reklama
Szpital to biznes jak kazdy inny. Niestety.
Ale dziwne że tyle dni leży i jeszcze musi za pessar zapłacić ,przecież mógłby jej w gabinecie założyć i wtedy płacę
Ja specjalnie nie chciałam iść do szpitala i wolałam zapłacić i założyć w gabinecie
A po to leży się w szpitalu żeby dostać go za free
 
Ale dziwne że tyle dni leży i jeszcze musi za pessar zapłacić ,przecież mógłby jej w gabinecie założyć i wtedy płacę
Ja specjalnie nie chciałam iść do szpitala i wolałam zapłacić i założyć w gabinecie
A po to leży się w szpitalu żeby dostać go za free
No to jest bardzo dziwne akurat[emoji53] Chyba ze ktos kase bierze dla siebie[emoji53]
 
reklama
Ja muszę poczekać na 20 czerwca, bo wtedy u mojej córci akademia z okazji dnia mamy i taty. Będę wyła [emoji25][emoji25][emoji25] chyba, że urodzę dziś to do 20 zdążę wyjść ze szpitala [emoji14]
U mojej zakonczenie przedszkola w czwartek 21.06 , nie ten[emoji3] I akurat w tym dniu zaczynam 38tc[emoji3]
 
Do góry