reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
I dupa.. z mojego składania ,złożyłam szuflady a druga paczka w której jest główną konstrukcjia została uszkodzoną każdy róg oberwany ;( napisałam meila z reklamacją ciekawe kiedy mi dadzą odpowiedź ,czy zdążą przed porodem a miałam dziś układać :/
Ola piękny kosz, trzymam kciuki żebyś jutro wyszła
Karolaka ja też już brzuch na kolanach
Oj, szkoda, ze tak wyszlo[emoji53] Oby szybko zalatwili ta reklamacje!
 
No widząc po naszych dziewczynach przy pierwszych ciążach po ściągnięciu pesera chodziły jeszcze 2-3 tyg w ciazy a teraz wszystkie będą miały na dniach ściągany

Ja tez nie chce cię nastawiać bo nie jestem lekarzem ale na zdrowy rozum peser chroni kiedy ciąża jest zagrożona przedwczesnym porodem 15-30 tydz
A nie w 37 kiedy możesz spokojnie urodzić
 
I tu się zgodzę. Poza tym pessarna szyjke 1 cm?? Cóż powiem tak wydasz 200 zl a możliwe że w ogóle nie zadziala bo jednak krotka ta szyjka. Druga sprawa co za poroniony pomysł pessar w 36 tygodniu. Chyba ze ktos chce Cię naciagnac na sobrze płatna procedurę dla szpitala. I kiedy go sciagnie? Za 5 dni? Czy moze w 40 tugodniu? Ola ja tam Cię nie namawiam ale bym się nie zgodziła.
No wlasnie. Moj lekarz twierdzi, ze do pessara musza byc 2 cm.
 
Patrzac na wasza mobilizacje z okazji zaczetego 35 tygodnia ( czyli 34t0d) mimo lenistwa wrzucilam ubranka 56 - 62 do pralki .jutro porasuje i dopakuje torbe tylko ze znow za duzo zapchalam cala pralke odkupilam od sasiadki sporu do 68.ale jak druga pytala powiedxialam ze brakuje pajacy 56- 62 a dostalam cala reklamowke ciuchow jutro przed prasowaniem chyba zrobie selekcje
To fajnie, ze postepy sa[emoji3]
 
Już nawet nie chce mi się o tym wszystkim myśleć. Każdy lekarz i polozna z którymi rozmawiałam mówą że pessar nie wpływa na uśpienie akcji i że często jest tak że przy ściąganiu szyjka się skraca bardzo szybko bo jest naruszana. Mam mętlik w głowie od tego wszystkiego.
No ja mam inne doswiadczenia[emoji53] No ale kazda ciaza inna.
 
No widząc po naszych dziewczynach przy pierwszych ciążach po ściągnięciu pesera chodziły jeszcze 2-3 tyg w ciazy a teraz wszystkie będą miały na dniach ściągany

Ja tez nie chce cię nastawiać bo nie jestem lekarzem ale na zdrowy rozum peser chroni kiedy ciąża jest zagrożona przedwczesnym porodem 15-30 tydz
A nie w 37 kiedy możesz spokojnie urodzić
No dokladnie. Ja w poprzedniej ciazy jak lezalam w szpitalu w 37tc to wszyscy mowili, ze juz nie beda nic hamowac jak sie akcja rozkreci.
 
reklama
Do góry