reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja mam odwrotnie. Po wczorajszej wizycie i niespodziewanym obrocie jestem przerażona myślą o cesarce... Z tego co wyczytałam po 34tyg jest 50% szans na obrót więc się trzymam kurczowo tej lepszej połowy. Syn wczoraj rozpoczął negocjacje z siostrą i jej tłumaczył, że ma się obrócić, żeby nie musieli mamie rozcinać brzucha [emoji23]
Skoro tak się obraca w tę i we wte, to może jeszcze i głowkowo się ułoży :)
 
U mnie brzuch już na kolanach [emoji39][emoji39]
IMG_20180613_094320.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180613_094320.jpg
    IMG_20180613_094320.jpg
    106,8 KB · Wyświetleń: 345
ja musialam w poprzedniej ciazy robic w brzuch .ja zawsze balam sie zastrzykow wiec sie najpierw naplakalam sie ale mezowi zrobic nie dalam.
Oj no to jestem ciekawa co jutro moja ginekolog powie, może też będę musiała brać te zastrzyki a może taki wzrost w tym tygodniu ciąży to jeszcze nie jest jakaś tragedia, bo to podobno normalne, że te d-dimery są zwiększone w ciąży.
 
Dzien dobry wszystkim mamusiom i dzidziusiom [emoji4] u nas, kolo krakowa dzis chlodno dosc,jak na te upaly co byly. Zazdroszcze wam spotkania s Wawie [emoji12][emoji12]moze jest ktos z okolic Krakowa? Tez zrobimy [emoji13]za wizytujace dzis [emoji110][emoji110]Ja dzis dopiero pierwsza wizyta na szkole rodzenia [emoji23][emoji23]
Ja z Krakowa:)
 
Z tymi zdolnościami to za dużo powiedziane, nigdy czegoś takiego nie szyłam, więc nawet nie wiem jak się za to zabrać :p Dziś ma być wysłany więc liczę że do piątku na pewno dotrze.

Był ordynator na obchodzie i powiedział że dziś do badania więc mam cichą nadzieję na wyjście może jeszcze dziś lub jutro.
Oj tam Ola... wierzę w Ciebie. Ja jedynie w rękach umiem zacerować i przyszyć guziki i tyle :-D
Trzymam kciuki za dobre wieści i wyjście do domu.
 
moj jak wsiąknie w wiedzmina to koniec swiata wtedy mam ochote ps 4 odpiac z pradu i schowac .ale teraz czesciej z kolega sie umawiaja i graja w planszowe i karciane gry fantazy. swego czasu duzo w planszowek gralismy w czworke ale niestety kolzanka wsiakla w prace w korpo i skonczyly sie wspolne wieczory wyjscia i wyjazdy
Dobrze że ma takie hobby, mało szkodliwe bo gorzej jakby wolał np męskie wypady...
 
Dzień dobry babki!

Dzień dobry dziewczyny, dzisiaj położyłam się jak człowiek spać o 23 i co? Obudziłam się po piątej... chyba się przyzwyczaiłam do małej ilości snu...

Bez sensu zupełnie..! ;)

Mnie mąż 6 miesięcy robił clexane w brzuch [emoji28] bo z kolei sama sobie nie byłam w stanie tego zrobić :D a jak raz musiał jechać gdzieś na noc zamówiłam w enelmed pielęgniarkę [emoji382] która jak się okazało była wyrośniętym ratownikiem medycznym w karetce [emoji55] i wtedy się wstydu najadłam [emoji51]

Hahahaahh :D Nie śmial się? :D

A ja oczywiście nie wiedziałam, co mu kupić jako prezent i postanowiłam, że ze szkodą dla mnie kupię mu grę na PS4. Będę żałować tej decyzji [emoji39] ale niech gra... Ostatnie dni mu zostały, 18 dni do terminu [emoji7]

Dobra z Ciebie żona :)

Ja mam odwrotnie. Po wczorajszej wizycie i niespodziewanym obrocie jestem przerażona myślą o cesarce... Z tego co wyczytałam po 34tyg jest 50% szans na obrót więc się trzymam kurczowo tej lepszej połowy. Syn wczoraj rozpoczął negocjacje z siostrą i jej tłumaczył, że ma się obrócić, żeby nie musieli mamie rozcinać brzucha [emoji23]

Kochany :) a mój dzisiaj jakiś bardziej leniwy, rusza się mniej niż zawsze... piję własnie kawę i jem cukierki, mam nadzieję że ruszy swoją dupkę ;)
 
reklama
Do góry