reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej witam się w zczetym 38 !!! Hurrraaa sama nie wierzę w to !
Myślałam że się nie uda tym bardziej że pierwszy poród w 36
I z tej okazji składam dziś komodę sama ,mojego W nie ma dziś cały dzień
Będzie zaskoczony jak skończę o ile skończę bo nigdy czegos takiego nie składałam ....
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ma ktoś ?
U nas dziś znowu zapowiada się upał

Agatka29 wielkie gratulacje! Jak zaczynałam czytać forum to jakoś Ciebie zapamiętałam najbardziej, i tak się czuje jakby ba moich oczach wszystkie cele tygodniowe osiągnęłaś [emoji106][emoji7]
 
reklama
ja musialam w poprzedniej ciazy robic w brzuch .ja zawsze balam sie zastrzykow wiec sie najpierw naplakalam sie ale mezowi zrobic nie dalam.

Mnie mąż 6 miesięcy robił clexane w brzuch [emoji28] bo z kolei sama sobie nie byłam w stanie tego zrobić :D a jak raz musiał jechać gdzieś na noc zamówiłam w enelmed pielęgniarkę [emoji382] która jak się okazało była wyrośniętym ratownikiem medycznym w karetce [emoji55] i wtedy się wstydu najadłam [emoji51]
 
Gratulacje skończonych tygodni :)

i za wizytujące dziś moc kciuków

hej :)
zamówiłam tą używaną karuzelę :)
obudziłam się razem z P. jak wstawał do pracy i koniec :( może i dobrze, bo mam trochu do zrobienia a na 14.45 do lekarza. Stresuje się pierońsko.
A tak przy temacie cesarki, im bliżej porodu, to tym chyba bardziej bym chciała, żeby Nikoś się nie obrócił i mieć tą cesarkę. Bo z każdym dniem przerażenie mnie większe dopada
Będzie dobrze, nie martw się :-*
 
Czesc dziewczynki [emoji16] u mnie już 35t0d [emoji16] za tydzień 9 miesiąc i ciąża donoszona [emoji16] a i mam pytanko... Czy wy też czasem leżąc na boku czujecie taki lekki ból brzucha? Zawsze wtedy coś staram się podłożyć pod brzuch, ale to nie zawsze pomaga
 
Piękny kosz! Ja ostatnio widziałam ogłoszenie - kołyska za 100 zł, szkoda, że nie mam kasy, bo kupiłbym do salonu...

A mój Pawełek ma dziś urodziny, właśnie wstawiam biszkopt na tort do piekarnika, trzymajcie kciuki, żeby się udał...
Trzymam kciuki i wszystkiego najlepszego dla solenizanta :-) :-*
 
reklama
Do góry