reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Marika Ty cisnienie? Zawsze miałaś mega niskie nie ? . Oby to tylko taki wybryk i się unormowalo. Dbaj o was i trzymajcie się dzielnie:)
No do połowy ciąży miałam niskie 90/60, po połowie normalne 120/80 a jak widzę ciśnieniomierz to już mam ciśnienie milion.. Więc nie wiem na ile to strach na ile faktycznie jakiś skok ale też nie jakiś mega straszny ale jak człowiek leży ponad 2 tygodnie plackiem i nagle może trochę więcej się poruszać to nie dziwne moim zdaniem że nagle jakiś skok ciśnienia jest i do tego ta pogoda... Nie służy mi w ogóle..
 
Odbieralam Julke i pani ze swietlicy ( w sumie byla kiedys moja szefowa na swietlicy jak pracowalam z nia pol roku ) spytala czy spodziewam sie blizniakow bo mam ogromny brzuch smiac sie czy plakac
 
Odbieralam Julke i pani ze swietlicy ( w sumie byla kiedys moja szefowa na swietlicy jak pracowalam z nia pol roku ) spytala czy spodziewam sie blizniakow bo mam ogromny brzuch smiac sie czy plakac
Ja tak slyszalam w pietwszej ciazy. Teraz tylko raz. Mi do smiechu nie bylo. Moglaby sie wowstrzymac[emoji53]
 
Odbieralam Julke i pani ze swietlicy ( w sumie byla kiedys moja szefowa na swietlicy jak pracowalam z nia pol roku ) spytala czy spodziewam sie blizniakow bo mam ogromny brzuch smiac sie czy plakac

Mogła sobie darować ten komentarz.

Ja z kolei mam wrażenie, że mam duży brzuch a babka dziś w sklepie, gdzie jestem ze 2 - 3 razy w tygodniu mówi, że dopiero zauważyła, że ja w ciąży jestem. Więc chyba nie ma takiej tragedii
 
Odbieralam Julke i pani ze swietlicy ( w sumie byla kiedys moja szefowa na swietlicy jak pracowalam z nia pol roku ) spytala czy spodziewam sie blizniakow bo mam ogromny brzuch smiac sie czy plakac
Pewnie każdy porównuje do siebie, a niektóre mają serio malutkie brzuszki. Ja słyszę różne opinie jedni mówią że brzuch wcale nie jest wielki, a od innych właśnie ten durny tekst czy jestem pewna, że jedno... W mojej subiektywnej ocenie jak na 8 miesiąc jest taki jak być powinien, w 1 ciąży był podobny. Jedyna różnica , że teraz jest nisko i mam wrażenie, że mi wisi, a w 1 ciąży był wysoko i mnie dusił.
 
No do połowy ciąży miałam niskie 90/60, po połowie normalne 120/80 a jak widzę ciśnieniomierz to już mam ciśnienie milion.. Więc nie wiem na ile to strach na ile faktycznie jakiś skok ale też nie jakiś mega straszny ale jak człowiek leży ponad 2 tygodnie plackiem i nagle może trochę więcej się poruszać to nie dziwne moim zdaniem że nagle jakiś skok ciśnienia jest i do tego ta pogoda... Nie służy mi w ogóle..
Pewnie :) . Pokontroluja i zobaczą co tam z tym ciśnieniem oby to tylko bardziej strach tak jak napisalas przed ciśnieniomierzem , ale jak już tam Leżysz to niech sprawdzają na pewno nie zaszkodzi:)trzymam kciuki żebyście mogli do domku wyjść w najbliższym czasie bo leżenie może człowieka zmęczyć , tym bardziej po za domem . No i super że szyjka lepsza potrzebowała na prawdę dużo odpoczynku :)
 
reklama
Ooo właśnie wrzuć idę szukać bo też mi się podoba ;) dziękuję
Screenshot_2018-05-30-16-51-17.png
Screenshot_2018-05-30-14-39-12.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-30-16-51-17.png
    Screenshot_2018-05-30-16-51-17.png
    118,2 KB · Wyświetleń: 402
  • Screenshot_2018-05-30-14-39-12.png
    Screenshot_2018-05-30-14-39-12.png
    255,8 KB · Wyświetleń: 404
Do góry