reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

1527682232229.jpeg
1527682244991.jpeg
 

Załączniki

  • 1527682232229.jpeg
    1527682232229.jpeg
    619 KB · Wyświetleń: 416
  • 1527682244991.jpeg
    1527682244991.jpeg
    737,6 KB · Wyświetleń: 418
reklama
Czekaj, ale żółtaczka fizjologiczna powstaje przez rozpad hemoglobiny z krwinek, o ile pamiętam z fizjologii... Co właściwie ma mleko mamy v do tego?
tak , u nas po obnizeniu fototerapia wzrosla bilirubina znowu i dlatego mielismy komplet badan itp i wyszlo, ze to zwiazane z pokarmem, nie patologiczne...ale i nieta typowa fizjologiczna
 
Nie sadze by sie nie znal, bardzo uproscil dla mnie wytlumaczenie, ze nie jest to zoltaczka patologiczna a ma zwiazek z pokarmem , ze nie ma sie czym martwic ...
Faktem jest, ze lekarze nie zawsze maja ochote tlumaczyc profesjonalnie, moze mu sie nie chcialo robic wykladu o rozkladzie hemoglobiny itp , mozna sobie zawsze doczytac na necie ;)
najwazniejsze ,ze mnie uspokoil, zoltaczke ogarnal a mala byla karmiona do 23 miesiaca zycia:D
Link do: Żółtaczka związana z karmieniem piersią | Gastroenterologia Praktyczna - czasopismo lekarza praktyka
Ok. Zgadzam sie ze wszystkim. Mi tylko chodzilo o to, ze pokarm kobiecy nie moze byc za chudy lub za tlusty, jak kiedys uwazano. Pokarm jest zawsze odpowiedni[emoji5]
 
Ok. Zgadzam sie ze wszystkim. Mi tylko chodzilo o to, ze pokarm kobiecy nie moze byc za chudy lub za tlusty, jak kiedys uwazano. Pokarm jest zawsze odpowiedni[emoji5]
to inna bajka, masz racje ,pokarm jest zawsze ok :D
dostosowuje sie tez do sytuacji dziecka taki madry jest:)
 
Cześć babeczki!

Czekam na wizytę i właśnie mi się wyświetliło ze rabaty w HM online do 40% ale jeszcze nie sprawdziłam co dają :)

Dziewczyny, czy przy takich upałach tez pijecie pokrzywe? Nie odwodni nas...?
 
reklama
Cześć babeczki!

Czekam na wizytę i właśnie mi się wyświetliło ze rabaty w HM online do 40% ale jeszcze nie sprawdziłam co dają :)

Dziewczyny, czy przy takich upałach tez pijecie pokrzywe? Nie odwodni nas...?
Ja w ogole tetaz mniej pije cieplych napojow, wiec i pokrzywe rzadziej.

Powodzenia na wizycie!
 
Do góry