reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Juz po wizycis z Tomkiem ok fiknal koziolka glowka do dolu choc nie wiem jak to jesst na prywatnych wizytach widza dupke w dole a na nfz glowka na dole szyjka dluga zaknieta widac znow pomecze sie do 40 tyg
Moze jeszcze daje rade sie tak obracac?
Ale najwazniejsze, ze wszystkp dobrze!
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Obserwuje was juz od jakiegos czasu, ale dopiero od niedawna jestem na zwolnieniu i jakos sie zebralam, zeby wreszcie cos napisac :)

Termin mam na 12 lipca, ale lekarz cos przebakuje ze moze byc troche szybciej. Niby wszystko ok, ale nastepna wizyte mam dopiero 6 czerwca z miesieczna poprzedzajaca przerwa, wiec zobaczymy co powie. Zero problemow i dolegliwosci oprocz opuchnietych konczyn narazie, wiec w sumie na nic nie narzekam tylko robimy na mase i kompletujemy wyprawke!

Ostatnie usg mialam w 32tc na poczatku maja, czy myslicie, ze lekarz prowadzacy wysle mnie jeszcze na nastepne zeby oszacowac wage? czy dopiero w szpitalu? Troche sie martwie o gabaryty malego, jako ze mam bardzo waska miednice i moga byc problemy...

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ze razem jakos razniej, dotrwamy to finishu :)
Witaj i gratuluje dzidzousia[emoji5]
Mi lekarz robi usg na kazfej wizycie, wiec nie wiem jak Twoj postapi.
 
Dziś rano byłam w Lidlu, myślisz że ktoś mnie przepuścił? Szkoda gadać, przede mną było chyba z 5 osób i wszystkie miały spore zakupy. Masakra są ci ludzie.

To prawda... Zauwazylam ze w Lidlu panuja chyba troche inne zasady, albo ludzie sa po prostu mniej wyczuleni. W Biedronce jak tylko zauwaza, to zawsze otwieraja dla mnie nowa kase. W Lidlu nigdy mi sie to nie zdarzylo.

Ale jakos nigdy nie mam odwagi / checi (?) prosic zeby ktos mnie przepuscil w kolejce. Korzystam tylko jak ktos sam zaproponuje. Chyba wychodze z zalozenia, ze jesli mialam sile chodzic po sklepie przez godzine, to stanie w kolejce przez pare minut przeciez mnie nie zbawi.
 
ja w sobote w kolejce stalam w biedronce kasjerka wczela awanturke ze nikt mnie nie przepuscil ze pewnie zaraz urodze i panu kazala sie schylac wyciagac moje zakupy do meza nie moglam sie dodzwonic zeby z sasiedniej ulicy przyszedl z auta to mi wozek dalj na kolkach musialam tlumaczyc ze sama dojde
Dla mnie właśnie to jest trochę krępujące, że spotykam ludzi, którzy traktują mnie tak miło aż może przesadnie bo czuję się jak niepelnosprawna [emoji39] to miłe , ale ja się czuje trochę głupio w danym momencie [emoji39] " a czemu Pani nosi", "a czemu to nie partner robi zakupy", " a Ty jeszcze z psem chodzisz? Przecież trochę ciągnie" i nawet pijaczki krzyczą z drugiej strony ulicy " Dużo zdrowia, wszystkiego najlepszego" [emoji23] wszędzie zwracam na siebie uwagę...
 
Ja już mam naszykowana nie miałam żadnej listy
Wrzuciłam
Paczkę pampersow i chusteczki
Płyn do higieny
Podkłady
Majtki jednorazowe i bawełniane
Piżama x3 i szlafrok
Smoczek
Kosmetyki typu szampon żel pasta szczoteczka grzebień - kupiłam w rosmanie takie miniaturki żeby nie zajmowały za dużo miejsca
Wkładki do stanika
Stanik
Krem do pupy
Ubranka dla małego weznie maz razem z fotelikiem jak będziemy wychodzić
Chyba tyle ..
A ręcznik, pasta do zębów, szczotka, ładowarka do telefonu, gumka do włosów? Butelka wody, papier toaletowy? Jakaś przekąska bo podczas porodu trzeba doładować energie :) drobne na tv lub automat :) widelec,łyżkę, talerz, kubek? To tak mi wpadło na szybko [emoji4]
 
Dla mnie właśnie to jest trochę krępujące, że spotykam ludzi, którzy traktują mnie tak miło aż może przesadnie bo czuję się jak niepelnosprawna [emoji39] to miłe , ale ja się czuje trochę głupio w danym momencie [emoji39] " a czemu Pani nosi", "a czemu to nie partner robi zakupy", " a Ty jeszcze z psem chodzisz? Przecież trochę ciągnie" i nawet pijaczki krzyczą z drugiej strony ulicy " Dużo zdrowia, wszystkiego najlepszego" [emoji23] wszędzie zwracam na siebie uwagę...

Mam dokladnie to samo :) Az czasem mi glupio, bo przeciez dobrze sie czuje.
Ostatnio nawet listonosz przyszedl z paczka, miala wymiary max. 30x40cm (~1kg) i powiedzial, ze mi jej nie da, bo nie chce miec do czynienia z moim partnerem, i polozyl ja na ziemi :D ... Faceci chyba bardziej maja tendencje do takiego przesadzania :)
 
Mam dokladnie to samo :) Az czasem mi glupio, bo przeciez dobrze sie czuje.
Ostatnio nawet listonosz przyszedl z paczka, miala wymiary max. 30x40cm (~1kg) i powiedzial, ze mi jej nie da, bo nie chce miec do czynienia z moim partnerem, i polozyl ja na ziemi :D ... Faceci chyba bardziej maja tendencje do takiego przesadzania :)
Ja się z tym spotykam u obu płci [emoji16] nie mówię, że zawsze... Ale czasem czuję się jak jakiś okaz na wymarciu
 
reklama
Do góry