reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A macie już przygotowane torby do szpitala?
Jest gdzieś w necie jakaś sensowna lista, z której korzystacie?
Chciałam się za to powoli zabrać, bo nie zaszkodzi, jak gdzieś w kącie torba będzie czekać ale jakoś nie mogę się do końca zmobilizować
 
reklama
No to na bank byłaś w Jankach...! ;) ta winda już ponad miesiąc nie działa [emoji53] mnie wczoraj Pani w rossmanie zaprosiła do kasy, ale tez- inne babki od razu alarm ze tez stoją w kolejce, dopiero jak tamta podkreśliła ze jestem w ciąży to niby „nie zauważyłam”. Traktować jako komplement? ;)
Tak, w Jankach :)
 
Dzień dobry :) kończymy dziś 34 tydzień, nie umiem w to uwierzyć. Kto dziś wizytuje? Od dwóch dni mecze sie z katarem :(

To jesteśmy równo, ja też dziś kończę 34 tygdzień.
Mi ten *spam* trochę na katar pomagał, tzn. trochę ulżył, jak byłam przeziębiona, bo i tak ze 3 tygodnie smarkałam
 
A macie już przygotowane torby do szpitala?
Jest gdzieś w necie jakaś sensowna lista, z której korzystacie?
Chciałam się za to powoli zabrać, bo nie zaszkodzi, jak gdzieś w kącie torba będzie czekać ale jakoś nie mogę się do końca zmobilizować
na rodzic o ludzku lub mama ginekolog
 
A macie już przygotowane torby do szpitala?
Jest gdzieś w necie jakaś sensowna lista, z której korzystacie?
Chciałam się za to powoli zabrać, bo nie zaszkodzi, jak gdzieś w kącie torba będzie czekać ale jakoś nie mogę się do końca zmobilizować

Ja już mam naszykowana nie miałam żadnej listy
Wrzuciłam
Paczkę pampersow i chusteczki
Płyn do higieny
Podkłady
Majtki jednorazowe i bawełniane
Piżama x3 i szlafrok
Smoczek
Kosmetyki typu szampon żel pasta szczoteczka grzebień - kupiłam w rosmanie takie miniaturki żeby nie zajmowały za dużo miejsca
Wkładki do stanika
Stanik
Krem do pupy
Ubranka dla małego weznie maz razem z fotelikiem jak będziemy wychodzić
Chyba tyle ..
 
Ja już mam naszykowana nie miałam żadnej listy
Wrzuciłam
Paczkę pampersow i chusteczki
Płyn do higieny
Podkłady
Majtki jednorazowe i bawełniane
Piżama x3 i szlafrok
Smoczek
Kosmetyki typu szampon żel pasta szczoteczka grzebień - kupiłam w rosmanie takie miniaturki żeby nie zajmowały za dużo miejsca
Wkładki do stanika
Stanik
Krem do pupy
Ubranka dla małego weznie maz razem z fotelikiem jak będziemy wychodzić
Chyba tyle ..
Dobrze masz. Ja musialam wziąć dla malego wszystko. Od pampersow po ubranka, pieluszki tetrowe, flanelowe, podklady na lozko i przewojak, kremy do pupy, zele do mycia. Doslownie wszystko od a do z. Mam wiec dwie trorby. Swoja i małego
 
Dobrze masz. Ja musialam wziąć dla malego wszystko. Od pampersow po ubranka, pieluszki tetrowe, flanelowe, podklady na lozko i przewojak, kremy do pupy, zele do mycia. Doslownie wszystko od a do z. Mam wiec dwie trorby. Swoja i małego

Właśnie tam w szpitalu gdzie rodzę dają ubranka tylko pampersy chusteczki i krem mam mieć swoje
Właśnie jeszcze zapakowałam 2x pieluszki tetrowe

A ubranka mąż ma przywieź przy wypisie
Tyle dobrze
 
Już po wizycie, szyjka skrócona ale jeszcze zamknięta :-) którą datę porodu najbardziej bierze pod uwagę Wasz ginekolog, bo w pierwszej ciąży to sugerowała mi się lekarka tylko OM a teraz ta lekarka co prowadzi tą ciążę najbardziej sugeruje się terminem z pierwszego Usg prenatalnego i trochę mnie to martwi bo z USG mam termin na 24 czerwca a z OM 1 lipca a lekarka każe mi jechać do szpitala 1-lipca jeśli nie urodzę i boję się, że w szpitalu mnie nie przyjmą bo oni chyba bardziej sugerują się miesiączką .
 
reklama
Już po wizycie, szyjka skrócona ale jeszcze zamknięta :-) którą datę porodu najbardziej bierze pod uwagę Wasz ginekolog, bo w pierwszej ciąży to sugerowała mi się lekarka tylko OM a teraz ta lekarka co prowadzi tą ciążę najbardziej sugeruje się terminem z pierwszego Usg prenatalnego i trochę mnie to martwi bo z USG mam termin na 24 czerwca a z OM 1 lipca a lekarka każe mi jechać do szpitala 1-lipca jeśli nie urodzę i boję się, że w szpitalu mnie nie przyjmą bo oni chyba bardziej sugerują się miesiączką .
Moja jedzie według om ale u mnie różnica niewielka .
 
Do góry