reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

My już po zakupach [emoji16] kupilismy materac i fotelik BeSafe Izi go :) byli przeszkoleni faceci i pomagali dobrać fotelik do auta, pokazywali jak należy go montować i na co zwrócić uwagę przy zapinaniu Malucha
Jak my kupowaliśmy Nasz to też własnie panowie Nam pomagali. Elegancko bazę zamontowali, pokazali jak wpinac i wypinac z niej fotelik, wyjasnili co oznaczają kontrolki na bazie i które mają się świecic jak wszystko jest ok. Co ciekawe nasi sąsiedzi też chcieli taki fotelik z bazą jak nasz, ale np do ich auta ta baza nie pasowała
 
reklama
Jak my kupowaliśmy Nasz to też własnie panowie Nam pomagali. Elegancko bazę zamontowali, pokazali jak wpinac i wypinac z niej fotelik, wyjasnili co oznaczają kontrolki na bazie i które mają się świecic jak wszystko jest ok. Co ciekawe nasi sąsiedzi też chcieli taki fotelik z bazą jak nasz, ale np do ich auta ta baza nie pasowała
My mamy bez bazy zapinany pasami, ale sprawdzał by był odpowiedni kąt w foteliku by dziecku glowka podczas snu nie opadala w czasie jazdy itp :) to wszystko zależy od tego jakie są siedzenia w aucie :)
 
A i pochwalę się, że jednak już 31maja dostaniemy klucze do mieszkania i zaczynamy przeprowadzkę a nie 6 czerwca [emoji16] więc już w czwartek mój zaczyna malowanie itp a ja będę załatwiać sprawy w urzędzie miasta, w energetyce i spółdzielni [emoji16] ale jeszcze z tydzień lub więcej dopóki mój nie skończy najgorszego będziemy mieszkać u mamy żeby wszystko się wywietrzylo
 
A i pochwalę się, że jednak już 31maja dostaniemy klucze do mieszkania i zaczynamy przeprowadzkę a nie 6 czerwca [emoji16] więc już w czwartek mój zaczyna malowanie itp a ja będę załatwiać sprawy w urzędzie miasta, w energetyce i spółdzielni [emoji16] ale jeszcze z tydzień lub więcej dopóki mój nie skończy najgorszego będziemy mieszkać u mamy żeby wszystko się wywietrzylo
Gratuluję udanych zakupów no o szybszej przeprowadzki tylko w czwartek Boże Ciało to raczej wszystko pozamykane[emoji8]
 
Z tym docenianiem w kwestii wydawania kasy to niestety nie docenia [emoji23] wolałby żebym nie wiedziała o promocjach

Dziwny jakiś..! ;)

Super że z mieszkaniem uda się zacząć wcześniej..! mam nadzieję że zdążycie ze wszystkim :) Ja chcę wyprać wykładzinę w sypialni zanim rozłożymy łóżeczko i ostatnie co nam zostało to zakup materaca. Aaaa to znaczy jeszcze zakupy apteczne, ale to mnie "kręci" najmniej ;) i zosatwiam jakoś na koniec... zamówię na początku czerwca :tak:
 
Jestem po wizycie, na szczęście szyjka się już dalej nie skróciła, no i jest też zamknięta, więc trochę się uspokoiłam i dostałam pozwolenie na więcej ruchu. Na szczęście, bo takie leżenie jest zupełnie wbrew mojej naturze.
Mała chyba jest klockiem, bo waży niby ponad 2,4kg (dziś mam 33t5d), przepływy ok. Raz w tygodniu ktg mam robić.
Jest tu któraś z was z cukrzycą ciążową?
 
reklama
Dodzwonilam sie do lekarza i kazal przyjechac do szpitala akurat mial dyżur. Szyjka ponad 1 cm i niestety musze lezec plackiem do konca 8 miesiaca... Moge wstawać tylko na siku także nieciekawie... Obym dotrwala

Ojjj coraz więcej nas z krótkimi szyjkami. Niewiele czasu zostało, oszczędzaj się, lepiej leżeć w domu niż w szpitalu
 
Do góry