reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wypilam od godziny 11 litr soku pomaranczowego. Teraz co chwil÷ do kibelka latam. Brawo ja! Ale okrutnie mnie suszylo przez te wlaczone grzejniki w nocy.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


Niema złego co by na dobre nie wyszło :) przynajmniej nerki na najwyższych obrotach:)
 
reklama
Dziewczyny za kilka dni czeka mnie planowanie urlopu. Zastanawiam się jak go rozpisać, czy muszę wszystkie dni wypisać do orientacyjnego terminu porodu?
 
reklama
A powiedzcie mi dziewczyny bo może to temat bardzo przyszczlosciowy , ale co myślicie o szkole rodzenia , może ktos kiedyś korzystał?

Ja chodziłam i to wcale nie takie przyszłościowe, bo często trzeba się wcześniej zapisać. Uważam że przy pierwszym dziecku jest to fajne, ja byłam zadowolona, była fajna grupa, ciekawe kwestie i przede wszystkim wydaje mi się że dla przyszłego taty daje to najwięcej. Nauczy się,że dziecka nie można się "bać", że jest potrzebny, przydatny, nauczy się co i jak ma robić więc będzie bardziej pewny siebie
 
Do góry