reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Marika, trzymam kciuki, żebyś wytrzymała jeszcze trochę. Boję się, że spotka mnie to samo i też wyląduję w szpitalu, nienawidzę szpitali i będę się bronić rękami i nogami tak długo, jak będzie można. Niestety zostaję od piątku sama w domu na dwa tygodnie, więc nikt mnie nie będzie obsługiwał, ale mam nadzieję, że moja szyjka jakoś to wytrzyma.
Dziś mam badanie prenatalne, chociaż trochę późno, bo już skończyłam 32 tydzień, ale muszę sprawdzić dla własnego spokoju, co się dzieje i czy wszystko ok. Trzymajcie kciuki.
Ja się nie broniłam bo to z godziny na godzinę poszło.. I się cieszę że tu jestem bo mam opiekę, ostatni steryd podany (ał) więc Maksiu zabezpieczony :) 8 kroplowka leci i jutro nad ranem będę od nich już wolna, zobaczymy co dalej powiedzą ale czuję się dobrze :)

Maksiu ruchliwy i ktg czyściutkie :)
 
Moja ostatnio na prenetalnych trochę się pokazała ale i tak nie mogę się doczekać jak ja zobaczę :)
Moj też się nie chce pokazywać i na usg 3d nic nie widać. Wczoraj własnie było pięknie widać buźkę od brody do połowy noska. I cały czas ustami mlaskał i co chwila język pokazywał. Było widać, że bedzie puckiem na buzi bo takie pulchne poliki :D
 
Ja się nie broniłam bo to z godziny na godzinę poszło.. I się cieszę że tu jestem bo mam opiekę, ostatni steryd podany (ał) więc Maksiu zabezpieczony :) 8 kroplowka leci i jutro nad ranem będę od nich już wolna, zobaczymy co dalej powiedzą ale czuję się dobrze :)

Maksiu ruchliwy i ktg czyściutkie :)
Super, że wszystko dobrze kochana :) ja też poczułam ulgę w szpitalu i po sterydach
 
Moj też się nie chce pokazywać i na usg 3d nic nie widać. Wczoraj własnie było pięknie widać buźkę od brody do połowy noska. I cały czas ustami mlaskał i co chwila język pokazywał. Było widać, że bedzie puckiem na buzi bo takie pulchne poliki :D
O jej slodziutki <3 właśnie moja jest kruszynka a policzki tez ma pokaźne :D
Screenshot_2018-04-30-13-08-42-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-30-13-08-42-1.png
    Screenshot_2018-04-30-13-08-42-1.png
    289,1 KB · Wyświetleń: 343
reklama
Ja się nie broniłam bo to z godziny na godzinę poszło.. I się cieszę że tu jestem bo mam opiekę, ostatni steryd podany (ał) więc Maksiu zabezpieczony [emoji4] 8 kroplowka leci i jutro nad ranem będę od nich już wolna, zobaczymy co dalej powiedzą ale czuję się dobrze [emoji4]

Maksiu ruchliwy i ktg czyściutkie :)

Właśnie mnie to najbardziej niepokoi, ze można przegapić taka sytuacje. Bo u Ciebie to przecież w wyniku tej kontroli wyszło ze się skróciła i szpital i wyszły na ktg te skurcze... a normalnie jak byś nie miała kontroli to czy w ogóle przyszłoby Ci do głowy ze masz skurcze jakieś? Czy i tak je czułaś i byś poszła na Ip?
 
Do góry