reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja nie mam żadnych skurczy ani twardnien brzucha... Wcześniej koło 26tc miałam i lekarz kazał mi w razie co brać no spe (miałam bolesne skurcze) ale na szczęście wzięłam no spe tylko dwa razy i się więcej nie powtórzyło... A nawet magnezu nie biore
Tak tak jak ja, nie mam ani skurczy, ani napinającego czy twardego brzucha, magnezu też nie biorę. Ciekawe kiedy zaczną się jakieś skurcze.

Już po wizycie. Młody waży równo 2 kg :) Główka cały czas 2 tyg większa od reszty ciałka. Ale gin mówi, że taki jego urok i nie ma powodów do zmartwienia. Ułożony już główkowo. Dziś było pięknie widac jak sobie buzią mlaskał i co chwila języczek pokazywał :)
Moja szyjka twarda, zamknięta, prawie 5cm. ASP i ALT do powtórki. W 3 tygodnie przytyłam 1,6 kg. Wody i łożysko spoko. Porozmawialismy o szpitalach i krwi pępowinowej. Generalnie wszytsko ok, poza tym nieszczęsnym ciśnieniem które cały czas muszę kontrolowac i sprawdzac czy nie pojawia się białko w moczu.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie :)
Jaki duży chłopczyk :) który masz dziś tydzie? A jaka szyjka długa! U mnie jakoś koło 3,5cm od początku.
 
Tak tak jak ja, nie mam ani skurczy, ani napinającego czy twardego brzucha, magnezu też nie biorę. Ciekawe kiedy zaczną się jakieś skurcze.


Jaki duży chłopczyk :) który masz dziś tydzie? A jaka szyjka długa! U mnie jakoś koło 3,5cm od początku.
Te skurcze braxtona moga być w ogóle niewyczuwalne więc takie może mamy :) jeszcze jest czas na skurcze:)
 
Już po wizycie. Młody waży równo 2 kg :) Główka cały czas 2 tyg większa od reszty ciałka. Ale gin mówi, że taki jego urok i nie ma powodów do zmartwienia. Ułożony już główkowo. Dziś było pięknie widac jak sobie buzią mlaskał i co chwila języczek pokazywał :)
Moja szyjka twarda, zamknięta, prawie 5cm. ASP i ALT do powtórki. W 3 tygodnie przytyłam 1,6 kg. Wody i łożysko spoko. Porozmawialismy o szpitalach i krwi pępowinowej. Generalnie wszytsko ok, poza tym nieszczęsnym ciśnieniem które cały czas muszę kontrolowac i sprawdzac czy nie pojawia się białko w moczu.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie :)
ooo moj 100 g wiekszy :D wizyta za 2 tygodnie . A ty na kiedy masz termin ?
 
Gratuluję wam dziewczyny udanych wizyt :)

Ciężko mi powiedzieć czy moje ktg jest ok czy nie ale jak patrzyłam to nie widziałam takich odchyleń jak wczoraj.. I do 20 czegoś tam maksymalnie były odchylenia
 
Gratuluję wam dziewczyny udanych wizyt :)

Ciężko mi powiedzieć czy moje ktg jest ok czy nie ale jak patrzyłam to nie widziałam takich odchyleń jak wczoraj.. I do 20 czegoś tam maksymalnie były odchylenia
ono zapisuje tez ruchy dziecka wiec lepiej niech ktos spojrzy fachowym okiem:) powodzenia !
 
reklama
Do góry