reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Będzie dobrze. Jak dalej jesteś podpięta pod ktg to pewnie ci ciężko będzie usnac ale najważniejsze ze się wycisza. Odpoczywaj i chociaż próbuj leżeć z zamkniętymi oczami, może trochę przyśniesz.
Wszystkie trzymamy kciuki
 
reklama
Marika tylko spokój choć wiem jakie to trudne. Wycisza te skurcze i wrocicie do domku. Pamiętaj, że Twoje nerwy tylko pogarszają sprawę. I nie glaszcz brzuszka. To może nasilic bóle. Przytulam i wysylam moc pozytywnej energii.
 
@Marika92 jak sytuacja? Mam nadzieję że skurcze się wyciszyły a Tobi udało się chociaż chwilę przespać.

Dzień dobry :) Witam w 33 tygodniu [emoji16]
Wstaje zaraz zrobić sii do kubeczka. Gin zlecił mi przed czwartkową wizytą ALT, AST, p/c anty Rh, mocz i morfologię, czy któraś z Was też to robiła?
 
@Marika92 jak sytuacja? Mam nadzieję że skurcze się wyciszyły a Tobi udało się chociaż chwilę przespać.

Dzień dobry :) Witam w 33 tygodniu [emoji16]
Wstaje zaraz zrobić sii do kubeczka. Gin zlecił mi przed czwartkową wizytą ALT, AST, p/c anty Rh, mocz i morfologię, czy któraś z Was też to robiła?
Przeciwciała miałam robione na początku. Prób watrobowych nie miałam
 
@olaaa7 nie usnęłam ani na minutę... Leżę cały czas bo ciągle mam ktg, podają mi prócz magnezu dożylnie jakiś lek który ma zahamować skurcze, wyciszyć je, dostałam już jedną dawkę sterydu na płucka więc cały czas działają..
 
@Marika92 jak sytuacja? Mam nadzieję że skurcze się wyciszyły a Tobi udało się chociaż chwilę przespać.

Dzień dobry :) Witam w 33 tygodniu [emoji16]
Wstaje zaraz zrobić sii do kubeczka. Gin zlecił mi przed czwartkową wizytą ALT, AST, p/c anty Rh, mocz i morfologię, czy któraś z Was też to robiła?
Ja dzis tez jade na badania, ale tylko mocz i morgologia. Na nastepna wizyte ide do przychodni to mi zleci wiecej badan.
Klade sie jeszcze na chwile, a potem ogarniam i jade.
 
reklama
Chyba jest lepiej, ale nie wiem w sumie bo mi nie powiedzieli, ale już w ogóle nie czuje napinania brzuszka a wieczorem czułam co chwile.. Aż w szoku byłam, brzuch jak kamień na chwilę miękki i znów.. Nie wiem co to się nagle porobiło.
To dobrze, że już się nie napina. Teraz chociaz ciężko musisz być spokojna bo stres tylko wzmaga skurcze.
 
Do góry