reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja dzis tez jade na badania, ale tylko mocz i morgologia. Na nastepna wizyte ide do przychodni to mi zleci wiecej badan.
Klade sie jeszcze na chwile, a potem ogarniam i jade.
Ja w przyszłym tygodniu mocz i morfologia a nastepne badania podobno już w szpitalu
 
reklama
Przeciwciała miałam robione na początku. Prób watrobowych nie miałam
Ja na początku miałam przeciwciała anty HCV. Ciekawe jakie następne badania każe mi zrobić i zastanawiam się kiedy zaczną się wizyty co 2 tygodnie, o których na samym początku wspominał.
 
Ja na początku miałam przeciwciała anty HCV. Ciekawe jakie następne badania każe mi zrobić i zastanawiam się kiedy zaczną się wizyty co 2 tygodnie, o których na samym początku wspominał.
A to też miałam na początku. Ja wizyte mam teraz 30 to bedzie po 2.5 tygodnia a potem co 2. No i od przyszłego tygodnia już położna 2 razy w tygodniu
 
@Marika92 jak sytuacja? Mam nadzieję że skurcze się wyciszyły a Tobi udało się chociaż chwilę przespać.

Dzień dobry :) Witam w 33 tygodniu [emoji16]
Wstaje zaraz zrobić sii do kubeczka. Gin zlecił mi przed czwartkową wizytą ALT, AST, p/c anty Rh, mocz i morfologię, czy któraś z Was też to robiła?
Ja próby wątrobowe miałam teraz w szpitalu robione, jak próbowali ustalić przyczyne bólu brzucha
 
proby robia zeby sprawdzic tez czy nie ma cholestazy, ja tez mialam ...
Tak dokładnie, u mnie te bóle były tak nietypowe, ze długo szukali przyczyny i badali w każdą stronę. Wyniki prawie wszystkie wyszły w normie a po czasie bóle minęły i dalej nie wiem skąd one się wzięły
 
Dzień dobry :) Moje dziecko zrobiło dzisiaj pobudkę o 5tej, także spałam 2 godziny. Ale może pójdzie już na drzemkę, a ja spokojnie zjem śniadanie. Mój facet się rozchorował, mam nadzieję, że się nie pozarażamy z młodym :(
 
reklama
Do góry