reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Na razie cały czas mam ktg. Na początku sporo skurczy rejestrował, podłączyli mi magnez dożylnie i patrzą jak działa na skurcze... Ale często się brzuszek napina :( już dostałam pierwszą dawkę sterydu
Na pewno z tego ogromnego stresu jaki przeżywasz słonko , ale wycisza je dają leki i będzie wszystko oki zobaczysz [emoji110] pamiętaj Anastazja pilnuje a Maksiu jest dzielny i niewyjdzie z domku przed terminem za dobrze mu u Ciebie żeby szyjka tam rządziła [emoji8]
 
Czasami czuje
... Ehh oby jakoś to zatrzymali :(

Wszyscy tu mamy taka nadzieje, ze dostaniesz leki i się wyciszy...może tez Cię jakoś będą chcieli zabezpieczyć dodatkowo na te kilka tygodni. Na pewno lepiej ze jesteś u nich - pod kontrola 24 h. Będą mogli sprawdzic jaki jest możliwy powód skracania i w zależności od tego dobrać leczenie. My trzymamy kciuki za szybkie wyciszenie i tak jak mówią dziewczyny - najlepiej możesz pomoc zachowując spokój ;*
 
Wszyscy tu mamy taka nadzieje, ze dostaniesz leki i się wyciszy...może tez Cię jakoś będą chcieli zabezpieczyć dodatkowo na te kilka tygodni. Na pewno lepiej ze jesteś u nich - pod kontrola 24 h. Będą mogli sprawdzic jaki jest możliwy powód skracania i w zależności od tego dobrać leczenie. My trzymamy kciuki za szybkie wyciszenie i tak jak mówią dziewczyny - najlepiej możesz pomoc zachowując spokój ;*

No i się wyspać :) bo widzę ze jeszcze nie śpisz :)
 
Nie śpię dalej... Skurcze cały czas jakieś mam i dostaje właśnie jakiś lek w pompie czy coś żeby całkowicie wyciszyć skurcze
Jestem podłączona pod ktg cały czas a mały szaleje, czkawke miał akurat to wszystko było słychać
 
Ostatnia edycja:
Nie śpię dalej... Skurcze cały czas jakieś mam i dostaje właśnie jakiś lek w pompie czy coś żeby całkowicie wyciszyć skurcze
Jestem podłączona pod ktg cały czas a mały szaleje, czkawke miał akurat to wszystko było słychać

I jak lepiej po tym leku?
 
reklama
Do góry