reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja chce juz oko nacieszyc lozeczkiem tez [emoji7][emoji7][emoji7]i zobsczyc reakcje nicole tez ze dwa [emoji14]i o co chodzi pewnie pomysli...
Msc przed przeciez niektore maja pokoiki gotowe 4 msce przed dislownie
No u mnie jak przyszło to też rozłożyłam, co prawda narazie złożyłam z powrotem bo chce postawić na nowym. Ale też chciałam żeby Kacper zobaczył, tak samo wózek i wszystkie rzeczy żeby to nie była taka abstrakcja dla niego i szok
 
No u mnie jak przyszło to też rozłożyłam, co prawda narazie złożyłam z powrotem bo chce postawić na nowym. Ale też chciałam żeby Kacper zobaczył, tak samo wózek i wszystkie rzeczy żeby to nie była taka abstrakcja dla niego i szok
Jeszcze pomyśli że to dla niego a potem się zdziwi nowym lokatorem[emoji16] [emoji23]
 
Peugeotka36, łóżeczko już ;) strasznie szybko ;) chociaż jak macie pokoik i miejsce to czemu nie. Ja łóżeczko chce zamawiać w czerwcu :p

Marika,za wizytę, na pewno będzie dobrze


ja szyjkę miałam raz sprawdzaną na prywatnej wizycie i w sumie by się pasowało przejść zobaczyć jak z nią sytuacja

Z Nicole wszy gotowe bylo w 7 mscu[emoji23][emoji7][emoji23]i siedzialam w bujaku I payrzylam na wszystjo
No taka ze mnie matka co zribic
IMG_2687.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2687.JPG
    IMG_2687.JPG
    129,1 KB · Wyświetleń: 245
Ja wczoraj miałam chwilę grozy... mały nie ruszał się około 5 godzin. Dałam mu czas do 20 i miałam jechać na IP ale łaskawie po 19 zaczął się wiercić. Już oczywiście miałam przed oczami najczarniejsze wizje... później w nocy śniły mi się głupoty a rano trzeba było wstać na badania więc jestem niewyspana [emoji4] dziś mały daje znać o sobie od rana więc spoko. Może taka pogoda wczoraj była, u nas deszcz i był biedny leniwy tak jak ja a ja go maltretowałam [emoji4] macie takie przestoje w ruchach?

Trzymam kciuki za wizyty i badania [emoji4]
To cale szczescie, ze jednak maly dal znac o sobie[emoji3] Tez tak mam, ze przez jakis czas mloda sie nie rusza, ale nigdy nie liczylam ile to trwa. Teraz podobno dzidzie moga duzo spac.
 
Jeszcze pomyśli że to dla niego a potem się zdziwi nowym lokatorem[emoji16] [emoji23]
No bo jak coś przychodzi to się zawsze pyta czy dla niego ☺️ i tak już wie co jest dla dzidziusia i nie jest zdziwiony ☺️ dzięki temu też się szykuje na rodzeństwo. A nie tak, że pozniej pojawia się dzidzia i rzeczy nie wiadomo skąd ☺️
 
reklama
Do góry