reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

kinga30, no miesiąc bez przesady ;) a łóżeczko skręcić to godzina roboty dla faceta ;)
Tak tylko ona ma koniec czerwca termin i CC ustawione koło terminu biorąc pod uwagę że można rodzić od 37 tyg a ma już 34 to już nie miesiąc. I jeszcze pierwsze dziecko urodziła 35 tydz. Ja tam jestem zdania, że lepiej wcześniej niż pozniej☺️ mój mąż np jest co 2 tygodnie w domu i synek też niespodziewanie wyskoczył w 35 tygodniu ☺️ jak bym nie była przygotowana to by było kiepsko bo mąż przyjechał dopiero 4 dni później, a dzień po jego przyjeździe byliśmy już w domu☺️ także jak się ma gdzie postawić to lepiej zadzialac wczesniej☺️ no chyba, że się nie ma to już wtedy inna historia ☺️ bo My teraz to nie wiem czy zdążymy postawić łóżeczko zanim się mała urodzi☺️
 
reklama
Nie mam nic specjalnie pod kropka. Ciuchy po młodej babcia mi poparła i wyprasowała. Pozatym nie mam nic i jakoś chyba poczekam z dalszymi przygotowaniami aż się wyjaśni sytuacja z główka malucha. Pozatym nie mam miejsca na nic nowego. Muszę tylko od koleżanki next to me odebrać i skombinować jakiś nowy materacyk

Franiu tez nie ma pokoiku narazie u nas wiec lpxeczko kuoilam 0-4 lata bo zmiesci sie u nas w sypialni
Przewijak po nicole dzieki panie [emoji13][emoji13]I szafka narazie ta pod przewijakiem komoda tam dalam couszki a nicole ma szafe normalna

Tak triszke insczej te przygotowania niz przy nicole ze swoj pokoik no ale szukamy wiekszego m2
Kiedy masz nast usg?
 
Franiu tez nie ma pokoiku narazie u nas wiec lpxeczko kuoilam 0-4 lata bo zmiesci sie u nas w sypialni
Przewijak po nicole dzieki panie [emoji13][emoji13]I szafka narazie ta pod przewijakiem komoda tam dalam couszki a nicole ma szafe normalna

Tak triszke insczej te przygotowania niz przy nicole ze swoj pokoik no ale szukamy wiekszego m2
Kiedy masz nast usg?

Jutro o 19:00[emoji17]
 
hej ! Ja dzis w nocy urodzilam, we snie oczywiscie ;)
Szybko poszlo i bez cierpienia , zobaczylam tylko malego w poprzek ,pupa do wyjscia ... krzyknelam do lekarki i chlup wyszedl :D ;)
Ladniutki byl i ogolnie wszystko ok ... 8-)
Haha, oby tak sxybko poszlo[emoji3] Tylko w terminie[emoji5]
 
Czesc dziewczynki [emoji16] a ja tak z rana z pytaniem... Czy jeśli na leku jest napisane, że można stosować w ciąży to jest to pewne na milion procent? Znalazłam specyfik z apteki nosa na alergię i w składzie ma naturalna celuloze i miętę pieprzowa i jest napisane, że można stosować w ciąży i karmiac piersią :)
Jaki to lek?
Jak jest napisane, ze mozna to raczej mozna. Ale i tak bym skonsultowala z lekarzem?
 
Tak tylko ona ma koniec czerwca termin i CC ustawione koło terminu biorąc pod uwagę że można rodzić od 37 tyg a ma już 34 to już nie miesiąc. I jeszcze pierwsze dziecko urodziła 35 tydz. Ja tam jestem zdania, że lepiej wcześniej niż pozniej[emoji5] mój mąż np jest co 2 tygodnie w domu i synek też niespodziewanie wyskoczył w 35 tygodniu [emoji5] jak bym nie była przygotowana to by było kiepsko bo mąż przyjechał dopiero 4 dni później, a dzień po jego przyjeździe byliśmy już w domu[emoji5] także jak się ma gdzie postawić to lepiej zadzialac wczesniej[emoji5] no chyba, że się nie ma to już wtedy inna historia [emoji5] bo My teraz to nie wiem czy zdążymy postawić łóżeczko zanim się mała urodzi[emoji5]
Po za tym dziewczyny radziły żeby rozłożyć trochę wcześniej bo chyba Olka ma już od Marca rozłożone jak się niemyle a mówi że nadal delikatnie śmierdzi farba także chyba lepiej jak przejdzie tak poprostu domem :) ja zamawiam jutro a kiedy rozlozymy to się okaże [emoji4]
 
Loooo ile prasowania. Ja mam cudowna babcie. Lat 80 ale tak jak ona wypierze i wyprasuje to nikt inny i machnęła rzeczy do Kropka w jeden weekend także mam wszystko gotowe w pudłach tylko odebrać i włożyć do komody której jeszcze nie mam
Haha, to moj tato ma 84[emoji3]
 
Tak tylko ona ma koniec czerwca termin i CC ustawione koło terminu biorąc pod uwagę że można rodzić od 37 tyg a ma już 34 to już nie miesiąc. I jeszcze pierwsze dziecko urodziła 35 tydz. Ja tam jestem zdania, że lepiej wcześniej niż pozniej[emoji5] mój mąż np jest co 2 tygodnie w domu i synek też niespodziewanie wyskoczył w 35 tygodniu [emoji5] jak bym nie była przygotowana to by było kiepsko bo mąż przyjechał dopiero 4 dni później, a dzień po jego przyjeździe byliśmy już w domu[emoji5] także jak się ma gdzie postawić to lepiej zadzialac wczesniej[emoji5] no chyba, że się nie ma to już wtedy inna historia [emoji5] bo My teraz to nie wiem czy zdążymy postawić łóżeczko zanim się mała urodzi[emoji5]

Ja chce juz oko nacieszyc lozeczkiem tez [emoji7][emoji7][emoji7]i zobsczyc reakcje nicole tez ze dwa [emoji14]i o co chodzi pewnie pomysli...
Msc przed przeciez niektore maja pokoiki gotowe 4 msce przed dislownie
 
reklama
Do góry