reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Zazdroszczę :) Ja też lubię dużo chodzić, a teraz nie daje rady. Przejdę jeden kilometr i brzuch mnie ciągnie, a plecy zaczynają boleć i przez 3dni nie umiem dojść do siebie. Pocieszam się tym, że jeszcze trochę i nadrobię z wózkiem :D
Ja daje radę, ale czasem gdy wracam to już nie mam siły [emoji39] np za chwilę idę do smyka odebrać zestaw do obcinania pazurkow i szampon/mydło dla Lenki [emoji39] i to pół h drogi w jedna stronę ... No i idę bo zawsze chodziłam choć wiem, że wracając będę marzyła o taksówce, ale nie lubię wydawać na takie rzeczy więc z jęzorem na wierzchu wrócę do domu [emoji39] dlatego w pochmurny dzień mi łatwiej
 
reklama
Dziewczyny wybieracie się jeszcze w ciąży na jakieś wakacje czy odpuszczacie? Ja bym chciała wyskoczyć gdzieś na 2-3 dni chociaż, żeby zmienić otoczenie i żeby syn miał chociaż namiastkę wakacji, a mąż mógł się zrelaksować. Najlepiej na długi weekend w Boże ciało. Nigdzie daleko, gdzieś do Czech na camping jakiś max do 100km. Co myślicie? Wyjeżdżacie gdzieś jeszcze?
 
Ostatnio jak byłam u endo to mnie ostrzegała, jaką jazda hormonalna mnie czeka po porodzie...
W ciąży zwiększyłam stopniowo dawkę 75->125... Endo mi sugerowała, żeby 2-3 tygodnie po porodzie wziąć pół tabletki 125, bo zaraz po porodzie organizm łatwiej poradzi sobie nawet z lekką niedoczynnością niż nadczynnoscią, a okres krótki, potem 75, i w zależności od samopoczucia poczekać na 75 i zrobić badania, albo zmienić po 2 tygodniach na 100, i potem zrobić badania po kolejnych 2, w zależności od tego, jak się będę czuła itd. (u mnie pierwszym objawem są dość charakterystyczne zmiany na skórze palców, więc chyba będę wiedzieć, czy zostać na 75 czy zwiększyć)

U mnie zmeczenie mam niedoczynnosc ale odkad tabsy dwa lata to ok

Ale np z ciaza niki bralam od 50 do 100 po ciazy 50 i tak zistalo a
Z niki mimo dawek 100 tsh 3 prawie a teraz dawka 50 a tsh 1.03

Co ciaza inna nie ....
 
Zazdroszczę :) Ja też lubię dużo chodzić, a teraz nie daje rady. Przejdę jeden kilometr i brzuch mnie ciągnie, a plecy zaczynają boleć i przez 3dni nie umiem dojść do siebie. Pocieszam się tym, że jeszcze trochę i nadrobię z wózkiem :D
Z chodzeniem to u mnie w ogóle problem.. Przez te plecy, no wiadomo że teraz mam zakaz ale ogólnie przejdę kawałek i masakra, nie dość że plecy bolą, brzuch ciągnie to jeszcze sapie jak stara lokomotywa [emoji14]
 
Kochana doskonale Cię rozumiem ja straciłam córeczkę w 37 tygodniu teraz zacynam 33 tydzień i za 4 tygodnie czeka mnie cc tez nic nie mam przygotowywnego bo po prostu się boję ciuszki nie poprana ba nawet nie ściągnięte ze strychu mam tylko rzeczy do szpitala kremy pod pieluszke. Łóżeczko nie zamówione eh. Mialam spotkanie z psychologiem co tydzień mam jakieś badania żeby sprawdzać co u niuni jak nie usg to ktg jak nie ktg to wizyta u ginekologa musimy jakoś to przetrwać i za kilka tygodni będziemy cieszyć się naszymi skarbami :*

Dokladnie [emoji7][emoji108]
 
Dziewczyny wybieracie się jeszcze w ciąży na jakieś wakacje czy odpuszczacie? Ja bym chciała wyskoczyć gdzieś na 2-3 dni chociaż, żeby zmienić otoczenie i żeby syn miał chociaż namiastkę wakacji, a mąż mógł się zrelaksować. Najlepiej na długi weekend w Boże ciało. Nigdzie daleko, gdzieś do Czech na camping jakiś max do 100km. Co myślicie? Wyjeżdżacie gdzieś jeszcze?

Jesli ciaza ok do 100 km kamping jrchalabym ;)) no i tez dni lezakowania grill hmmm super
Moja ciaza ok caly czas laze nosze Nicole [emoji123][emoji2]szkoda ze nie naturalnie sn moze te chodzenie by poskutkowalo ze szybciej by wyszla po 3h partych[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Z chodzeniem to u mnie w ogóle problem.. Przez te plecy, no wiadomo że teraz mam zakaz ale ogólnie przejdę kawałek i masakra, nie dość że plecy bolą, brzuch ciągnie to jeszcze sapie jak stara lokomotywa [emoji14]

Sapac to wszystjie sapiemy na bank bo naciska na pluca przepone[emoji14][emoji14]
 
reklama
Dzień dobry moje drogie..!

..to miałam co czytać rano :) Widzę że był przegląd ciałek wczoraj :D Ja miałam najlepszą formę życia jak się rozstawałam z ex :D 10kg spadło nie wiem kiedy... tylko cycki wtedy w sumie ucierpiały, bo takie wiecie.. biedne się zrobiły:) Przed tą ciążą ważyłam więcej niż bym chciała, ale po nie ma zmiłuj, jak się ogarnę z dzieckiem to biorę się za dupę i uda, bo to moja słaba strona i to ciało juz mi zostanie, nie będzie więcej ciąż itp. więc trzeba zawalczyć :tak: @Sprightly88 super figura! Pozostałe to wiem że laski! :tak:

Dzisiaj o 18.00 mam urodziny Frana, w ogóle to ex M. przyprowadza ich synka nawet. No w szoku jesteśmy. I też jest dziwna, bo M. zawsze odbiera małego z domu, a ona powiedziała że przyprowadzi go (mieszka obok) więc chyba chce się zaprezentować :D

@Karla88, ja dzisiaj o 12.30 mam paznokcie i też uwielbiam taką długość, lubię bardzo pastele ale na lato też często mam róż, koralowe... zobaczymy co dzisiaj mi przyjdzie do głowy :) No i gratuluję deala z przewijakiem :D

@olaaa7, wózek jednak szary będzie...

A dziekuje zawsze robię albo takie pastelowe albo cieliste
Za tydzień idę na komunie i mam już zrobione paznokcie , kupione buty w podobnym kolorze torebka ale UWAGAAAAAA sukienki dalej nie mam[emoji23]

Ej!!!! Ja kupiłam ostatnio super w Zarze... czekaj, wrzucę Ci link, może jeszcze zamówisz. Kremowa, rozciągliwa bardzo, ja wzięłam M. I do kolana- lubię taką długość.

Link do: TEXTURED SHIFT DRESS - Mini-DRESSES-WOMAN | ZARA Spain

na modelce jest do kolana, ale jak chcesz to Ci później zmierzę i wyślę. Jak masz dodatki, to problem z głowy. No chyba że chcesz coś bardziej szałowego, bo ta jest prosta :)

Jestem głupia??? Oglądam taniec z gwiazdami i właśnie tańczyła Tadla do piosenki Margaret - byle jak.. Uwielbiam tą piosenkę i się poryczałam :o

Hahahhah rozumiem Cię :tak:

@gawkat, welcome back! Faktycznie, miałaś strasznie ciężkie przejścia... ale przynajmniej nie musisz się martwić co do zakupów, w tym gronie każdy zaczyna kupować ;) A dlaczego pomimo trudnej historii lekarz nie cisnął Cię z tymi badaniami,...? Mieszkasz w PL?

@joanna4258, o rety, współczuję nocki :(

Dziewczyny wybieracie się jeszcze w ciąży na jakieś wakacje czy odpuszczacie? Ja bym chciała wyskoczyć gdzieś na 2-3 dni chociaż, żeby zmienić otoczenie i żeby syn miał chociaż namiastkę wakacji, a mąż mógł się zrelaksować. Najlepiej na długi weekend w Boże ciało. Nigdzie daleko, gdzieś do Czech na camping jakiś max do 100km. Co myślicie? Wyjeżdżacie gdzieś jeszcze?

Kochana, ja byłam 2 tyg temu jak wiesz i było super- i lot ok, i jeżdżenie autem ok ale właśnie na niewielkich odległościach, 100 km myślę że bez problemu jeśli na codzień czujesz się dobrze :) Nie wiem jak ze spaniem na campingu, bo akurat dla mnie wygodne łóżko teraz jest najważniejsze :) Poza tym myślę że pomysł ok o ile ciąża bezproblemowa też. Ja dzień przed bylam u gin i jeszcze potwierdziłam że wszystko gra :tak:
 
Do góry