reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
jakaś kiecka ??? pokaż :)

Czekaj bo nie ogarniam jak skopiować link
Wejdź na Str zary ja mam aplikacje i w wyszukiwarce wpisz nr referencyjny 6050/155
Są trzy kolory i fajna cena 69,00 zł
IMG_9617.JPG
 

Załączniki

  • IMG_9617.JPG
    IMG_9617.JPG
    53 KB · Wyświetleń: 317
Czekaj bo nie ogarniam jak skopiować link
Wejdź na Str zary ja mam aplikacje i w wyszukiwarce wpisz nr referencyjny 6050/155
Są trzy kolory i fajna cena 69,00 zł Zobacz załącznik 856112
Faaaajna [emoji16]
A jak rozmiary Zary wychodzą? Jakoś od paru lat nic od nich nie miałam.... [emoji15]
Powinnam M-kę? Wejdę w cyckach?

A co do kiecek - kupiłam jakiś czas temu na ali, mam nadzieję, że niedługo dojdzie...
Nie mam pojęcia jak z rozmiarem, ale w razie czego będzie na po porodzie, albo trafi pod maszynę....
Ale jak zobaczyłam ten wzór... [emoji23]
aviary-image-1526114529238.jpeg
 

Załączniki

  • aviary-image-1526114529238.jpeg
    aviary-image-1526114529238.jpeg
    28,2 KB · Wyświetleń: 331
ja znów gapię się na h&m ... i zaraz pewnie coś zamówię dla mojego elegancika :p no co zrobić :p niech dziecko ma :p Już się zastanawiam co mu ubrać na wesele jak pójdziemy pod koniec lipca i sierpnia hehe :p

Matki wariatki :D Ale widzę że @Karla88 nawet nas niczym wyjątkowo nie kusiła pakując do koszyka :D

Justme fajna możesz mi zmierzyć długość bo ja mam już taki brzuch ze boje się ze ona soe zrobi za krotka chociaż ja jestem krasnal 160cm

Umaluję się i założę... ale już widzę że pisałaś że nie ma M-ki... Długość ma właśnie super, ja mam 163 cm to kolanko zakryte :tak: Dlatego wzięłam, bo te kolana teraz to jakieś takie bułkowate...

Faaaajna [emoji16]
A jak rozmiary Zary wychodzą? Jakoś od paru lat nic od nich nie miałam.... [emoji15]
Powinnam M-kę? Wejdę w cyckach?

Ja wchodzę z cyckami a są spore. Ona ma super tkaninę, taką jakby "gumowaną", porobię foty niebawem.
 
Faaaajna [emoji16]
A jak rozmiary Zary wychodzą? Jakoś od paru lat nic od nich nie miałam.... [emoji15]
Powinnam M-kę? Wejdę w cyckach?

A co do kiecek - kupiłam jakiś czas temu na ali, mam nadzieję, że niedługo dojdzie...
Nie mam pojęcia jak z rozmiarem, ale w razie czego będzie na po porodzie, albo trafi pod maszynę....
Ale jak zobaczyłam ten wzór... [emoji23]Zobacz załącznik 856115

Aga ona jest dość rozciągliwa mysle ze M tez byłaby dobra tez mam duże cyce
Stanik 75E
 
Ja chciałam ta złamana biel na komunie
Bo pudrową to jak beza będę buty torebka tez mam w takim kolorze a czarna to odpada jestem za blada nogi jak ściana ...
Może poszukaj jeszcze na innych stronach, Sporo teraz takich sukienek typu tuba :)

Zastanawiam się czy mnie mały nie uciska gdzieś na przepone ostatnio...Bo mi się gorzej oddycha.. :/
 
reklama
Może poszukaj jeszcze na innych stronach, Sporo teraz takich sukienek typu tuba :)

Zastanawiam się czy mnie mały nie uciska gdzieś na przepone ostatnio...Bo mi się gorzej oddycha.. :/

Właśnie problem jest taki ze potrzebuje dłuższej bo na brzuchu mi się wyciąga do góry i jak wychodzi orzed kolana to wygladam tragicznie moje nogi się nie nadają na takie kiecki...
a ta z zary widzę ze ja nirmalnie miałabym ja do łydek skoro modelka ma 177cm i ma do kolan wiec jakbym ja ubrała to byłaby idealna do kolan
JustMe napaliłam się i nie ma mojego rozmiaru a najbliższa zara 80 km odemnie [emoji23][emoji23]
 
Do góry