reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam,
Kinga kciuki za wizytę.
Witam nową mamusie, wspolczuje przeżyć

U mnie dziś ciężka noc była, chłopcy mają kaszel, katar i młodszy do tego wymiotował :(
Oj, współczuję "atrakcji" :(

Coś mi mówi, że dzisiaj większość miała ciężką noc...
Ja niby tylko koszmary, ale takie porypane... [emoji15]
 
reklama
Ja bym
Powiedziala 169 do niskich chyba od 173 do wyzszych sie jest..,,;)
Pomiędzy wysokim a niskim jesteś jeszcze średni wzrost i właśnie w tej okolicy to średni ;)
Ja się spotkałam z podziałem, że wysoki to 175+ a niski nie pamiętam, czy poniżej 163 al o 165, jakoś te okolice ale nie pamiętam dokładnie [emoji15]
 
Pomiędzy wysokim a niskim jesteś jeszcze średni wzrost i właśnie w tej okolicy to średni ;)
Ja się spotkałam z podziałem, że wysoki to 175+ a niski nie pamiętam, czy poniżej 163 al o 165, jakoś te okolice ale nie pamiętam dokładnie [emoji15]
w starym dowodzie pisali wzrost , podalam 166 i wpisali wysoki to dopiero !;)
 
Pomiędzy wysokim a niskim jesteś jeszcze średni wzrost i właśnie w tej okolicy to średni ;)
Ja się spotkałam z podziałem, że wysoki to 175+ a niski nie pamiętam, czy poniżej 163 al o 165, jakoś te okolice ale nie pamiętam dokładnie [emoji15]

Hihi sredni[emoji14][emoji14]
Nie pamietam tez czy wysoki to 173, czy 175 no...
 
Dzięki, zaczął żłobek niedawno, więc pewnie cos przyniósł. Wymioty to podejrzewam, że od kaszlu. Nic po nich choroby nie widać, teraz wstali wesoli i z apetytem tylko ten kaszel i katar

Byc Moze ze zlobka no.....;/

Ufff naj ze weseli bo jak widzisz ze dzidcko nie takie to stres

Pewnie dajesz cos na kaszel... zdrowka zycze[emoji110]
 
Bierzesz thyrox? Po porodzie nie rzucaj bo to glupota wlasnie jak ciaza thyrox inagle potem nic
Ostatnio jak byłam u endo to mnie ostrzegała, jaką jazda hormonalna mnie czeka po porodzie...
W ciąży zwiększyłam stopniowo dawkę 75->125... Endo mi sugerowała, żeby 2-3 tygodnie po porodzie wziąć pół tabletki 125, bo zaraz po porodzie organizm łatwiej poradzi sobie nawet z lekką niedoczynnością niż nadczynnoscią, a okres krótki, potem 75, i w zależności od samopoczucia poczekać na 75 i zrobić badania, albo zmienić po 2 tygodniach na 100, i potem zrobić badania po kolejnych 2, w zależności od tego, jak się będę czuła itd. (u mnie pierwszym objawem są dość charakterystyczne zmiany na skórze palców, więc chyba będę wiedzieć, czy zostać na 75 czy zwiększyć)
 
reklama
Mnie dzisiaj ciężki dzień czeka....
Muszę w końcu wyprasować, no i bardzo chciałabym usiąść do maszyny, ale najpierw prasowanie..
Ale że wczoraj mi się brzuch stawiał, to większość dnia przeleżałam...
Dzisiaj znowu cały dzień sama, i ta ponura pogoda źle na mnie działa.... [emoji20]
Chyba pójdę sobie cacao zrobić, choć chwilowo mi się nie chce podnieść [emoji15]
Na mnie po tych upalach ponura pogoda działa super [emoji16][emoji16] nawet w pogodzie sprawdzam jak długo będzie ten cudowny chłód
 
Do góry