reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja nigdy nie miałam, ani sztucznych rzęs, ani paznokci. I jakoś się nie mogę przełamać żeby spróbować. Nie byłoby to zgodne z moją naturą, źle bym się z tym czuła. Chociaż może kiedyś spróbuję, wtedy się przekonam na 100% :)
Ja paznokcie miałam nawet sama sobie robiłam , ale króciutkie i delikatne ale też nie cały czas bo jednak to sporo czasu zajmowało:) A do rzęs też niemialam , ale jak dziewczyny wrzucają takie ładne zdjęcia to mi się zachciało ale co z tego wyjdzie to zobaczymy [emoji4]
 
Ja nigdy nie miałam, ani sztucznych rzęs, ani paznokci. I jakoś się nie mogę przełamać żeby spróbować. Nie byłoby to zgodne z moją naturą, źle bym się z tym czuła. Chociaż może kiedyś spróbuję, wtedy się przekonam na 100% :)
ja tez nigdy ale ogolnie regulacja henna ... trzeba sie dobrze czuc dla siebie :D
 
U moich chłopaków aktywność z czasu ciąży nie pokryła się z tym co było po porodzie. Starszy w brzuchu był strasznym leniuchem, a po urodzeniu odkąd skończył dwa tyg nie spał w dzień łącznie więcej niż 2 godz
Fiu fiu czyli na nic niema reguły [emoji16] ciekawe czy mój będzie leniuszkiem po za brzuszkiem też czy Bedzie nadrabial [emoji16]
 
ja tez nigdy ale ogolnie regulacja henna ... trzeba sie dobrze czuc dla siebie :D
Regulacje ogarniam sama, henny nie potrzebuję bo mam bardzo ciemne brwi. A czy takie sztuczne rzęsy nie osłabiają naturalnych? Bo ogólnie jestem zadowolona ze swoich rzęs, są długie i wystarczy dobry tusz, żeby były fajne. Nie chciałabym ich zniszczyć.
 
reklama
Do góry