reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wow ile lat przetrwały!
Pewnie moja mama tez ma moje znając ją:)
Pewnie tak, bo mamy takie rzeczy chomikują ;) zwłaszcza, że wtedy było bardzo ciężko o ubranka (wyż demograficzny po stanie wojennym....)
Ja też na pewno kilka rzeczy zostawię - ubranko, w którym będziemy wychodzić ze szpitala, śpioszki, które niedługo powstaną w prezencie dla męża (jakkolwiek to brzmi [emoji23] ale jak wrzucę foto, to będzie wiadomo, co miałam na myśli ;))
I pewnie jeszcze parę jakiś ubranek, do których będę miała większy sentyment z jakiegoś powodu ;)
Pudełko na skarby przecież już jest[emoji16]
 
reklama
Trochę mnie nie było znów ale zamawiałam resztę dla Maksia na allegro ;) więc dokupiłam
- Wanienke ze stelażem
- Wkład do pościeli (kołdra + poduszka)
- Prześcieradło do łóżeczka
- Organizer do łóżeczka
- Pudełeczko na smoczek
- ochraniacz na materac do łóżeczka
- nożyczki do paznokci
- Rożek (śliczny <3)
- materacyk / gąbeczkę do kąpieli
Zobacz załącznik 855797

No i został nam tylko albo aż wózek... Ile z was kupiło używany??? Czy każda nowy??
Ja kupiłam używany. W stanie idealnym, a wszystko można sobie wyprać.
 
Zdjęcia historycznych, 35-letnich ubranek ;)

Moje pierwsze śpioszki i dwa kaftaniki:
Zobacz załącznik 855793
(ja byłam ze stycznia, więc kaftaniki trochę za ciepłe ;))

Sweterek i czapeczka z chrztu
Zobacz załącznik 855794

I becik, w którym mnie kiedyś do chrztu nieśli i któremu zdecydowanie żelazko potrzebne [emoji23] ale doprał się ładnie :)
Będzie jako wkładka do gondoli - to cienka bawełna, a jak zacznie się robić chłodniej, to do środka włożę jakąś wkładkę ;)
Zobacz załącznik 855795
Pewnie też bym takie miała po mnie bo używałam ich do lalki bobasa, ale jak 20 lat temu ciocia urodziła dziecko i była biedna to jej oddałam i przepadły ;)
 
U nas sie uzywa poscieli do wozka , kupilam jedna ... za to nie uzywa sie spiworkow...
Agnieszka becik swietny, sama bym chciala !
Marika ja tez wciaz nie mam decyzji wozkowej , ciekawe jak justme ... moze 2 zamowila :D
 
U nas sie uzywa poscieli do wozka , kupilam jedna ... za to nie uzywa sie spiworkow...
Agnieszka becik swietny, sama bym chciala !
Marika ja tez wciaz nie mam decyzji wozkowej , ciekawe jak justme ... moze 2 zamowila :D
Przy takim klimacie jak tam masz, to śpiworek chyba zbędny ;)
 
Trochę mnie nie było znów ale zamawiałam resztę dla Maksia na allegro ;) więc dokupiłam
- Wanienke ze stelażem
- Wkład do pościeli (kołdra + poduszka)
- Prześcieradło do łóżeczka
- Organizer do łóżeczka
- Pudełeczko na smoczek
- ochraniacz na materac do łóżeczka
- nożyczki do paznokci
- Rożek (śliczny <3)
- materacyk / gąbeczkę do kąpieli
Zobacz załącznik 855797

No i został nam tylko albo aż wózek... Ile z was kupiło używany??? Czy każda nowy??
Ja używany i nie żałuję super stan za grosze więcej wydam jak kupię spacerowej i jak wkoncu będzie wiecej kasy
 
Przy takim klimacie jak tam masz, to śpiworek chyba zbędny ;)
w lecie napewno! ale ogolnie nie ma takiego zwyczaju, przynajmniej ja nie spotkalam ... na razie nie robie zakupow na jesien -zime aa poza kolderka do lozeczka, wyprzedawali tanio dobrej marki to okazyjnie zakupilam , moze nie w moim stylu ale cena powalala przy tej jakosci;)
mam worek z ciuszkami mini po :oo:corce nie przydadza sie ... trzeba oddac.
 
reklama
Do góry