reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
I ja tak mam z chusteczkami. Te dady to masakra, myślałam, ze skórę sobie zedrę bo tak swędziało, wypróbowałam też te z rossmanna (niebieskie) i wszystko było w porządku. No i też waterwipes. Wody w składzie 99,9% reszta to ekstrakt ( z grapefruit"a chyba), także to rewelacja. Ale jakbym miała stosować tylko je to bym zbankrutowała chyba. Dlatego myślę o tym, żeby w domu stosować chusteczki albo nawet płatki kosmetyczne nasączone wodą z np rumiankiem itp, a chustki na wyjścia i wyjazdy
W domu najlepiej pupę pod kran :) Albo waciki i miseczka z wodą, ale jednak bieżąca najlepsza. Chusteczki nawilżane na wyjscia są super, ale jednak zostawiają taką warstwę na skórze, która nie jest fajna. Chociaż Waterwipes naprawdę b super, tylko drogie.
 
W domu najlepiej pupę pod kran :) Albo waciki i miseczka z wodą, ale jednak bieżąca najlepsza. Chusteczki nawilżane na wyjscia są super, ale jednak zostawiają taką warstwę na skórze, która nie jest fajna. Chociaż Waterwipes naprawdę b super, tylko drogie.
Takie domowe nasączone wodą i oliwą z oliwek nie zostawiają nic na skórze, odrobinę oliwy, ale naprawdę odrobinę, a z drugiej strony nie trzeba kremem smarować ;)
Ale fakt, że w domu planuję używać po prostu wody ;)
 
Dziewczyny czy na gemini jest tylko możliwość paypalem? I jak mam niemiecki to obsługuje też polski? Bo średnio się w tym orientuje wcześniej kupowałam większość stacjonarnie no a teraz nie mam jak
 
Dziewczyny czy na gemini jest tylko możliwość paypalem? I jak mam niemiecki to obsługuje też polski? Bo średnio się w tym orientuje wcześniej kupowałam większość stacjonarnie no a teraz nie mam jak
Ja płaciłam normalnie z mBanku (chyba platmosci24 czy coś w tym stylu)
Ale nie wiem, jak z płatnościami z za granicy.. [emoji15]
 
Zadaję wstydliwe pytanie.
Czy Wy też się tak bardzo pocicie? Ja to masakra, nie wspomnę co się dzieje tam na dole! No tragedia, ciagle łażę sprawdzać czy to nie wody. A jak pochodzę troche albo coś porobie to jest tam tak mokro że aż wkładka się odkleja.
Ja się nie poce wcale, za to wkładki muszę zmieniać często bo co chwilę coś ze mnie leci.

Mój synek dalej zostaje synkiem 29t i 1260g do kochania [emoji171][emoji171][emoji171][emoji171]
Gratulacje :)

Miałam na 29 a teraz z usg 26 a jeszcze wcześniej z 8tc 04.08 a ze częściej pojawiał się 29 to takie przyjęliśmy za ten najptawdopodobniejszy
Mnie mój gin i ten do którego chodziłam na prenatalne powiedzieli że termin się nie zmienia, tzn na patrzy się na niego jako termin porodu a jedynie obrazuje to jak dziecko rośnie.
 
Mały daje mi właśnie popalić :p po całym dniu na nogach jak już się okapalam i usiadłam to tak się kręci że aż się boję czy się jakimś cudem nie obrócił [emoji16] ale chyba na to już nie ma miejsca? Tym bardziej jeśli mam zmniejszoną ilość wód? Cały brzuch chodzi, wcześniej aż tak nie był ruchliwy. Najdziwniejsze że było widać bardziej odstające coś okrągłego po lewej stronie pępka a zawsze było po prawej i takie jakby wypychanie stopek po prawej stronie a zawsze było tylko na lewej.
 
Mały daje mi właśnie popalić :p co całym dniu na nogach jak już się okapalam i usiadłam to tak się kręci że aż się boję czy się jakimś cudem nie obrócił [emoji16] ale chyba na to już nie ma miejsca? Tym bardziej jeśli mam zmniejszoną ilość wód?

Moj tez ma właśnie disco
Teoretycznie do 35 tyg dziecko może się obrócić ale wydaje mi się ze teraz już coraz mniej miejsca ma
 
reklama
Moj tez ma właśnie disco
Teoretycznie do 35 tyg dziecko może się obrócić ale wydaje mi się ze teraz już coraz mniej miejsca ma
Aż się wystraszyłam czy czasem jakimś cudem mu się to nie udało, bo na prawdę dziwnie czuje rozpychanie jak nigdy wcześniej.
 
Do góry