reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Apropos moich zachcianek o których pisałam wcześniej właśnie syn mi narwał... Pyszne ostre [emoji4]
IMG_20180510_181438.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180510_181438.jpg
    IMG_20180510_181438.jpg
    85,3 KB · Wyświetleń: 229
Mnie odrzuca ost od mięsa i nie jem na obiad same ziemniaki a kefir za mna chodzi [emoji4] na jutro sobie kupię

Ogólnie nie jem dużo
Na śniadanie dwie kanapki, kawa
Potem jabłko
Obiad ziemniaki i zupa
Teraz tabliczka czekolady [emoji23] i herbata z pokrzywy
No i potem kolacja to tez jakaś kanapka
To jesz bardzo podobnie jak ja [emoji16] rano banan, później bulka grachamka, później czekolada i znów bulka i jakiś serek [emoji16][emoji16][emoji23] byłoby ok gdyby nie czekolada lub lód w ciągu dnia
 
To jesz bardzo podobnie jak ja [emoji16] rano banan, później bulka grachamka, później czekolada i znów bulka i jakiś serek [emoji16][emoji16][emoji23] byłoby ok gdyby nie czekolada lub lód w ciągu dnia

No powiem ci ze jakby nie ta czekolada byłabym dumna z siebie [emoji23] ale nie mogłam się pochamoeac
 
Wkoncu jestem na bieżąco
Dziś już sibie siedzę z kubkiem pokrzywy i oglądam tv błogi stan [emoji23] musze to docenić cisza porzadek spokój


Ja wam powiem tak nie boje się porodu wogole wiem ze musze iść dać z siebie wszystko i będzie po problemie mam mieć położna swoją swój pokój jednoosobowy i wiem ze położna mi pomoże i pójdzie szybko ale boje się jednego i to bardzo traumatyczne dla mnie
Marceline urodziłam 2 tyg po terminie robiłam wszystko dosłownie w szpitalu to samo mi wszystko podawali nic ..

Boje się ze teraz będzie tak samo i skończy się to deprecha nie życzę nikomu tyle czekać dlatego teraz jak skończę 37 i zacznę 38 tydz już zaczynam dzialac i nie czekam do 40 tyg bo naprawdę psychicznie wtedy prawie wysiadlam
Mam to samo... Porodu nie boję się w ogóle.... Choć nie rodziłam... Ale tego, że będę chodziła tydzień... Dwa po terminie tego boję się bardzo... Pamiętam jak moja siostrę to męczyło... Lezala tydzień w szpitalu i nic nie pomagało
 
reklama
Do góry