reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jeju dziewczyny ja mam dziś jakiś dzień głodomora [emoji55] rano K zrobił kanapeczki z szynka, białym serkiem i szczypiorkiem [emoji7] zjadłam loda, tosty, płatki na mleku, wypiłam kakao i z wiadro wody z cytryną [emoji16] teraz zjadłam ziemniaczki z ogórkiem i sosikiem mięsnym i mam taką ochotę na naleśniki z dżemem
 
reklama
Jeju dziewczyny ja mam dziś jakiś dzień głodomora [emoji55] rano K zrobił kanapeczki z szynka, białym serkiem i szczypiorkiem [emoji7] zjadłam loda, tosty, płatki na mleku, wypiłam kakao i z wiadro wody z cytryną [emoji16] teraz zjadłam ziemniaczki z ogórkiem i sosikiem mięsnym i mam taką ochotę na naleśniki z dżemem

Mnie odrzuca ost od mięsa i nie jem na obiad same ziemniaki a kefir za mna chodzi [emoji4] na jutro sobie kupię

Ogólnie nie jem dużo
Na śniadanie dwie kanapki, kawa
Potem jabłko
Obiad ziemniaki i zupa
Teraz tabliczka czekolady [emoji23] i herbata z pokrzywy
No i potem kolacja to tez jakaś kanapka
 
Hm no moja w 27t0dniu lub 28t0dniu miała 1100 ... Ale nie pamiętam w którym ... A teraz w 30t0dbiu 1610 :) dlatego jak usłyszałam, że w 29t0dniu to pomyślałam, że Malenkie jak 1260 :) ale właśnie pomyślałam, że pisząc 29 miała może na myśli 28t0d
Ona ma termin dzień przede mną a ja mam 28t4d więc powinna mieć 28t5d ;)
 
Sluchajcie, wstawilam drugie pranie, ustawilam temp. 40st, ale zorientowalam sie, ze jeszcze czegos nie wrzucilam, wiec wylaczylam pralke, dorzucilam i puscilam. Juz temp. nie przestawilam[emoji53] Po jakims czasie sie zorientowalam, ze pierze w 90st. Wylaczylam od razu, ale nie wiem ile juz tak ta temp. dzialala. Mam nadzieje, ze nie wyjme ciuszkow dla lalek[emoji20]

A jeszcze teraz naszykowalam wsxystko do prasowania i prad sie wylaczyl w calym mieszkaniu. Teraz nie wiem czy to u nas czy ogolnie jakas awaria. Pranie w pralce, sterta prasowania, a w lodowce szczepionka donosowa dla mlodej[emoji20] No czy ja mam jakiegos pecha? Plakac mi sie chce.

Jak myslicie, ile lodowka moze trzymac temperature?
Myślę dobrych parę godz jak nie będzie otwierana to wytrzyma, a do ciuszkow hm niepowinno chyba ich zmniejszyć faktycznie pech :( jak nie urok to.... współczuję
 
reklama
Do góry