reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja mam termin na 18 lipca, ale torbę już dla siebie spakowałam bo nie znamy dnia ani godziny gdy coś zaboli i będzie trzeba jechać... Nawet nie mówię o porodzie, ale np. Kolka , która się dość często zdaza

Hehe ja dokładnie miałam ta sama motywacje - boje się ze mnie złapie ponownie kolka lub ze z szyjka będzie nie tak - obecnie jest na 25 mm wiec moja torba gotowa :) i ma odstraszać
 
reklama
[emoji3]
A co do tego zzo to moze zalezy od miejscowosci, szpitala? Bo ja pietwsze slysze, ze to jakas nowosc. Rodzilam 7 lat temu i juz tak wygladalo zzo przy sn.

Hehe nie to mogłam ja ta kobitke źle zrozumieć, ze to taka nowość, bo to Ukrainka i trochę łamała język :) a sam szpital tu obaw nie mam bo oddział ginekologii i położnictwa został w tym lutym tego roku wybrany najlepszą klinika ginekologiczno- położnicza w Polsce ( to szpital bielanski Debskiego)
 
Hehe nie to mogłam ja ta kobitke źle zrozumieć, ze to taka nowość, bo to Ukrainka i trochę łamała język :) a sam szpital tu obaw nie mam bo oddział ginekologii i położnictwa został w tym lutym tego roku wybrany najlepszą klinika ginekologiczno- położnicza w Polsce ( to szpital bielanski Debskiego)
Ah to moze[emoji6]
 
Ciuszki to r 62 i 68. Ale sa tu tez pieluchy, kocyki i moje koszule. Generalnie to malo co kupione[emoji6]

Ale jakie zaskoczenie przezylam z koszulami[emoji3] Myslalam, ze mam dwie koszule i jefna pizame do karmienia. A znalazlam jeszcze jedna pizame i dwie koszule na ramiaczkach. Nie musze nic kupowac[emoji3]
Sama nie wiesz jakie masz bogactwa w domu [emoji2]
 
Matko, dziewczyny ale mam fazę na hummus! Sama oczywiście robię, i kurde robię tego serio sporo z myślą że na kanapkę, czy do wafla ryżowego itp. Ale ja go jem łyżkami! Normalnie siedzę z miską i wygrzebuję co do grama. I to bez niczego tak. Może czegoś mi brakuje?

Umiaru [emoji173]️ nie no żartuje, [emoji854] jedz jedz na zdrowie
 
Ciuszki to r 62 i 68. Ale sa tu tez pieluchy, kocyki i moje koszule. Generalnie to malo co kupione[emoji6]

Ale jakie zaskoczenie przezylam z koszulami[emoji3] Myslalam, ze mam dwie koszule i jefna pizame do karmienia. A znalazlam jeszcze jedna pizame i dwie koszule na ramiaczkach. Nie musze nic kupowac[emoji3]
No to super [emoji5] też o wielu rzeczach zapominam że już mam [emoji16]
 
Ja natomiast musiałam zjeść mega paczkę ciastek bo po śniadaniu żadnych ruchów. Stukałam, pukałam, kołysała brzuchem, litr wody, nic. Cisza. Zjadłam paczkę ciastek i dopiero po godzinie się zaczął ruszać... martwi mnie to trochę. Zdarza się tak u Was?
 
reklama
Matko, dziewczyny ale mam fazę na hummus! Sama oczywiście robię, i kurde robię tego serio sporo z myślą że na kanapkę, czy do wafla ryżowego itp. Ale ja go jem łyżkami! Normalnie siedzę z miską i wygrzebuję co do grama. I to bez niczego tak. Może czegoś mi brakuje?
Ja nie wiem czego mi brakuje, ale non stop żarłabym rzodkiewki [emoji848]
 
Do góry