reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

nie wiem, co jest grane... na laptopie działa, na tel jeden link działa, dwa nie, bez względu na metodę kopiowania.... :/
generalnie modele sophie i luna, a ten ostatni to temptation...

sklep kojarzę, ale nie mam wyrobionej opinii, nigdy nic nie kupowałam i nie planuję, bo też żadna z dostępnych tam firm nie oferuje absolutnie niczego dla mnie :(
na razie noszę 65K, do karmienia poniżej 65L nie liczę, więc wchodzi w grę melissa albo marki brytyjskie... :(
w bravissomo płaciłam kiedyś paypallem albo najwygodniej kartą - co prawda od jakiegoś czasu nic u nich nie kupowałam, ale zakładam, że płatność kartą jest nadal...

jeszcze często kupowałam biustonosze w brastop, do karmienia też mają Link do: Nursing Bras | Breastfeeding Bras - Brastop
U mnie na tel. otwieraja sie linki.
 
reklama
Matko, dziewczyny ale mam fazę na hummus! Sama oczywiście robię, i kurde robię tego serio sporo z myślą że na kanapkę, czy do wafla ryżowego itp. Ale ja go jem łyżkami! Normalnie siedzę z miską i wygrzebuję co do grama. I to bez niczego tak. Może czegoś mi brakuje?
Pewnie białka :)
 
Podobają mi się sailor strips, savannah ranger, captain adventure. Ale one są tylko do spacerówki nie? Do gondoli nic takiego chyba nie znajdę? Bo ostatnio tak się zastanawiałam. Ja do wózka mam tylko kocyki w sumie i nic więcej... Coś więcej powinnam mieć?
Otulacze są słodkie na lato do gondoli [emoji4] ja zamówiłam jeszcze tą płaską poduszkę świnkę chudzinkę z Captain Adventure [emoji6]
 
Wczoraj posegregowalam rzeczy Emilki i moje koszule do prania. Wlasnie pierwsza pralka sie pierze[emoji3]
Nie sadzilam, ze tyle toego jest[emoji6]
20180509_173526.jpg
20180509_173652.jpg
 

Załączniki

  • 20180509_173526.jpg
    20180509_173526.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 254
  • 20180509_173652.jpg
    20180509_173652.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 259
reklama
Do góry