reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Specjalnie nie musiałam walczyć, było sporo ciuszkow ale mniej staników. Rano kupiłam taki usztywniany ale jednak był za duży i poszłam wymienić ale już nie było takich i wzięłam miękki w kwiatuszki :) rozmiary wychodzą większe niż normalnie. Normalnie mam teraz misieczk C a wymieniłam na B i jest ok :)
Zobacz załącznik 855335
Super, ze sie udalo[emoji3]
 
reklama
Ja myślę albo o tym
Link do: Sophie Nursing Bra in Navy by Panache | Bravissimo
Albo
Link do: Luna Nursing Bra in Grey Marl | Bravissimo

Pewnie zamówię oba i zobaczę, który ładniejszy i lepiej pasuje na żywo.... [emoji15]

No, jeszcze ładny jest
temptation
Ale niestety nie mieszczę się w rozmiarówce....
Ładne są na stronie bravissimo , ale widzę, że płatności w zlotowkach nie ma ... Na tej drugiej stronie już nie są za ładne ... Tu jest widzę też firma ze stanikami do karmienia, ale nie wiem czy to dobra firma Link do: Biustonosze - Sklep INTYMNA.PL™
 
@peszek kciuki za wizytę :) i super zakupy :D ja to bym mogła Maksia obkupić jeszcze ale on nie zdąży tego wynosić. Więc jak już to na wyrost hehe

@kinga30 ojej.. Oby szybko przeszło :(

@JustMe55 ja ciągle jestem sama :o ale dziś przychodzą kończyć kuchnie więc będę miała do kogo odezwać buźke :D

@malena164 jak będę miała w co hehehe
Ale Marika z tych malych ciuszkow szybko wyrosnie. Kupuj wieksze[emoji3]
 
Podobają mi się sailor strips, savannah ranger, captain adventure. Ale one są tylko do spacerówki nie? Do gondoli nic takiego chyba nie znajdę? Bo ostatnio tak się zastanawiałam. Ja do wózka mam tylko kocyki w sumie i nic więcej... Coś więcej powinnam mieć?
Ja do wozka nic nie kupowalam dodatkowo i teraz tez nie bede.
 
No niestety, dla niektórych nie istnieje takie coś jak szczupła kobieta z dużym biustem.... [emoji35]
Jak mały obwód, to miska malutka, jak duża miska, to obwód...
Pominę fakt, że Lidl ma niemiecką rozmiarówkę, i małych obwodów nie ma w ogóle (małe tzn <70cm...)

Ja nie mam wyjścia i będę zamawiać z melissy i bravissimo...

Ogólnie dla osób bardziej "problematycznych" rozmiarowo, dla których wydanie trochę więcej za biustonosz nie jest aż takim problemem polecam bravissimo - mają szybkie dostawy i na zwrot 28 dni - planuję zrobić u nich zamówienie w 37tc, chyba, że coś by się zaczęło dziać wcześniej, to wcześniej...
Można bez problemu zamówić kilka rozmiarów, dostawa zwykle nie trwała dłużej niż 3 dni, a potem odesłać te, które nie pasują... I to chyba najbezpieczniejszy sposób - zamówię przed porodem, i potem odeślę te, które na pewno nie będą pasowały.... Minus - trzeba zablokować trochę kasy..... Ale chociaż będę miała w czym karmić....... [emoji15]
Ja zamawiam na tej misternej, bo maja duzy wybor rozmiarow i dobre ceny. No ale az takiej rozpietosci rozmiarowki nie maja zeby Tobie pasowalo, a szkoda. Bo ceny sa ok. Wlasnie sobie jeden zamowilam na teraz, a potem do karmienia zamowie.
 
Oj wspolczuje jak się w nocy zaczyna myslec to jest masakra:/ w nocy jak to mówią wszystkie koty są czarne i nic fajnego nie przychodzi do glowy
No dokladnie. A Ty jak sie czujesz? Jak dzieci?
Co do siostry sie juz nie wypowiadam, bo kompletnie nie rozumiem sytuacji.
 
reklama
Do góry