reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jakby coś weźmiemy wspólnego adwokata ;) Chociaż tutaj raczej mi znieczulenia nie poskąpią.. i klimy ;)
Wiesz co mi tez skapic nie beda, bo maja osobnego anestezjologa do cc i do sn przez cala dobe. Tylko nie zawsze mozna zzo podac, sa przeciwwskaxania. Ja np poprzednio nie dostalam, bo mialam wody zielone i porod przyspieszany.
 
reklama
@_agnieszka_ nie otwierają się te z bravissimo w ogóle..
nie wiem, co jest grane... na laptopie działa, na tel jeden link działa, dwa nie, bez względu na metodę kopiowania.... :/
generalnie modele sophie i luna, a ten ostatni to temptation...

Ładne są na stronie bravissimo , ale widzę, że płatności w zlotowkach nie ma ... Na tej drugiej stronie już nie są za ładne ... Tu jest widzę też firma ze stanikami do karmienia, ale nie wiem czy to dobra firma Link do: Biustonosze - Sklep INTYMNA.PL™
sklep kojarzę, ale nie mam wyrobionej opinii, nigdy nic nie kupowałam i nie planuję, bo też żadna z dostępnych tam firm nie oferuje absolutnie niczego dla mnie :(
na razie noszę 65K, do karmienia poniżej 65L nie liczę, więc wchodzi w grę melissa albo marki brytyjskie... :(
w bravissomo płaciłam kiedyś paypallem albo najwygodniej kartą - co prawda od jakiegoś czasu nic u nich nie kupowałam, ale zakładam, że płatność kartą jest nadal...

jeszcze często kupowałam biustonosze w brastop, do karmienia też mają Link do: Nursing Bras | Breastfeeding Bras - Brastop
 
No dokladnie. A Ty jak sie czujesz? Jak dzieci?
Co do siostry sie juz nie wypowiadam, bo kompletnie nie rozumiem sytuacji.
Ja w miarę. Rano, jeszcze wzielam tabletke bo brzuch bolał a teraz dobrze. Kacper już nie wymiotował ale jeszcze mowi, że go brzuszek boli
 
No niestety, dla niektórych nie istnieje takie coś jak szczupła kobieta z dużym biustem.... [emoji35]
Jak mały obwód, to miska malutka, jak duża miska, to obwód...
Pominę fakt, że Lidl ma niemiecką rozmiarówkę, i małych obwodów nie ma w ogóle (małe tzn <70cm...)

Ja nie mam wyjścia i będę zamawiać z melissy i bravissimo...

Ogólnie dla osób bardziej "problematycznych" rozmiarowo, dla których wydanie trochę więcej za biustonosz nie jest aż takim problemem polecam bravissimo - mają szybkie dostawy i na zwrot 28 dni - planuję zrobić u nich zamówienie w 37tc, chyba, że coś by się zaczęło dziać wcześniej, to wcześniej...
Można bez problemu zamówić kilka rozmiarów, dostawa zwykle nie trwała dłużej niż 3 dni, a potem odesłać te, które nie pasują... I to chyba najbezpieczniejszy sposób - zamówię przed porodem, i potem odeślę te, które na pewno nie będą pasowały.... Minus - trzeba zablokować trochę kasy..... Ale chociaż będę miała w czym karmić....... [emoji15]

Ja tez mam z Bravissimo, polecam i to bardzo:) bliżej porodu tez sie tam wybieram zeby kupic biustonosz do karmienia. Na szczęście mam sklep stacjonarny u siebie w mieście.
 
Wiesz co mi tez skapic nie beda, bo maja osobnego anestezjologa do cc i do sn przez cala dobe. Tylko nie zawsze mozna zzo podac, sa przeciwwskaxania. Ja np poprzednio nie dostalam, bo mialam wody zielone i porod przyspieszany.

O nieeeee mam nadzieję, że tym razem po prostu dostaniemy, urodzimy i tyle!
 
Matko, dziewczyny ale mam fazę na hummus! Sama oczywiście robię, i kurde robię tego serio sporo z myślą że na kanapkę, czy do wafla ryżowego itp. Ale ja go jem łyżkami! Normalnie siedzę z miską i wygrzebuję co do grama. I to bez niczego tak. Może czegoś mi brakuje?
 
Ja myślę albo o tym
Link do: Sophie Nursing Bra in Navy by Panache | Bravissimo
Albo
Link do: Luna Nursing Bra in Grey Marl | Bravissimo

Pewnie zamówię oba i zobaczę, który ładniejszy i lepiej pasuje na żywo.... [emoji15]

No, jeszcze ładny jest
Link do: Temptation Nursing Bra in Black by Hotmilk | Bravissimo
Ale niestety nie mieszczę się w rozmiarówce....
Ja jestem za leniwa na stanik do karmienia... Nawet, jak miałam specjalny, to zdejmowałam cała miseczkę, zamiast rozpinać w tym specjalnym miejscu. A jak już mi się zdarzyło rozpiąć, to zapomniałam zapiąć...
 
reklama
Matko, dziewczyny ale mam fazę na hummus! Sama oczywiście robię, i kurde robię tego serio sporo z myślą że na kanapkę, czy do wafla ryżowego itp. Ale ja go jem łyżkami! Normalnie siedzę z miską i wygrzebuję co do grama. I to bez niczego tak. Może czegoś mi brakuje?
Ma bardzo dużo białka ;)
Ja też tak mam, ogólnie na strączki, a hummus dzisiaj będzie z suszonymi pomidorami ;)
 
Do góry